HELGI`s NEWs — 19.03.2019:

1. Цьогоріч Україна посіла друге місце у світі за темпами покращення бізнес-клімату.

NB. За останні 5 років Україна піднялась на 41 позицію у рейтингу Doing Business. Такий список складається на основі темпів покращення бізнес-клімату в країні.

Та шо ж таке — якісь бариги-порохоботи сидять у цих клятих Європах та не бажають бачити страшне українське зубожіння. На гиляку їх!

2. Британський парламент не голосуватиме втретє за угоду з ЄС щодо Brexit, якщо Т.Мей не внесе зміни в цей документ. 

NB. Британські парламентарі «нарили», що закон 1604 року забороняє ставити одне й те же питання на голосування двічі.

Тепер Мей, щоб проголосувати угоду з ЄС, треба суттєво змінити її умови — наприклад, відмовитися від Brexiт. Стає все цікавіше, і все йде до того, про що ви подумали.)

3. Путін у своєму оточенні визнав, що анексія Криму була помилкою.

NB. У моїх московських джерел також є така інформація, і це не дивно: у 2013 році в Росію зайшло $70 млрд прямих інвестицій, в 2018-му — всього $2 млрд.

Загальні втрати склали $150 млрд, а число росіян, які вважають Крим корисним для країни, скоротилося з 67 до 39%. Це вирок: анексія півострова — економічна нісенітниця і чорна діра, яка висмоктує з Московії всі соки. Хай висмоктує — через 10-12 років спустимось у долину, і все стадо буде нашим.

4. Вчора Зеленський зустрівся з представниками бізнес-асоціацій.
NB. Людина, яка була присутня на цій зустрічі, розповіла, що більшого сюра в житті ще не бачила. 

Починаючи з піжамної маєчки, в якій цей «нєдоросль» прийшов на зустріч (це виглядало не як стиль Сasual, а як бидлячество і суцільна неповага до співрозмовників), і закінчуючи його повним зеро в економічних питаннях.

Він зміг лише видати на-гора декілька фраз про те, що не згоден зі своїм серіальним Голобородько, після чого його весь час перебивали (щоб зайвого не сказав) Данилюк та Абромавічус.

А сам Зє-Лєнін встиг лише ляпнути про те, що (зуб даю!) необхідно запровадити цензуру в ЗМІ, бо бенеді-журналісти почали занадто ображати зоряного хлопчика. 

Ще там для меблів сидів переляканий Лещенко, якого навіть в команду 95-го кварталу поки не взяли — кому потрібні шакали, які весь час бігають від одного хозяїна до іншого?

Коротше, з цього коміка президент як з лайна куля, а єдине, що він зможе зробити на посту Президента, так це збільшити вартість квитків на свої корпоративи. Голобородько хоть про країну думав, а гасло цього кандидата: «Я вам нічєво нє должєн!» Воно нам треба?

5. Повна реформа «Укроборонпрому» займе півроку — заступник секретаря РНБО.

NB. Можете скільки завгодно наїжджати на Бігуса та журналістську братію, але саме вони (хай і з подачі кукловодів) розворошили це осине гніздо, де замішаний не тільки «Укроборонпром», але й всі «антикорупційні» органи на чолі з НАБУ та САП.

Єдина претензія — інформація була злита точно під вибори для того, щоб конкретно «підставити» головного претендента на президентські клейноди — хоча жоден з наведених фактів не доводить хай би й опосередковану його причетність до цих справ.

Що стосується реформ, то вони повинні торкнутись не тільки «Укроборонпрома» — треба «під ніж» різати ВСІ т.зв. антикоррупційні структури і будувати їх з нуля. Причому, стільки разів, скільки буде потрібно. Як це було свого часу в Японії.

6. Мільйони гривень «Батьківщині» жертвували майстер манікюру, безробітний, студентка, касир — розслідування.

NB. Ти ба, скільки нових професій опанував у Швейцаріїї Ігор Валерієвич — особливо мені подобається майстер манікюру! А тут ще очікуємо додався безробітний студент Сергій Тарута… 

Є маленька брехня, є брехня звичайна, є брехня нахабна, а є «Новий курс» від ЮВТ — спитайте у Расмуссена і Паоло Коельо, які тихесенько плачуть у куточку.

7. Одним рядком:
* Літаки B-52H Stratofortress почали прибувати на британську авіабазу Ферфорд.

На цей час там базується шість таких бомбардувальників. Всі вони є частиною розгортання нової цільової групи ВПС США в Англії.

NB. Тут «Новічок» путлєру не допоможе, тільки памперси.

* Кількість громадян, які підтримували рівноправне вивчення української та російської мови у школах за 20 років зменшилась на 16% і становить менше 30%.

NB. Я двома руками за українізацію України, але не методами Фаріон-Ніцой і не менторськими зауваженнями у ФБ, якою мовою мені спілкуватись з друзями.

* Побоюючись санкцій, РФ відклала будівництво порту Тамань.
NB. Підсумки санкцій та путінської «стабільності» у 2018 р:

• зменшення населення — 281 тис росіян;

• чистий вивіз капіталу — 58 млрд дол;

• реальні доходи росіян падають з 2014р (офіційно на 12,5%, реально на 35-40%);

• рубль впав на 18%;

• бензин подорожчав на 15%;

• заморожено будівництво 43 об`єктів критичної інфраструктури.
Мазохізм «глубінного народа»…

* Вже 5 років поспіль виробництво горілки в Україні щорічно скорочується на 20%;

NB. Згадався анекдот: 

Сьогодні сів на лавочку та й задумався: треба кинути курити, менше пити … почати нове життя … знайти нову роботу … Зробив висновок — не буду більше сідати на цю лавочку.)

* Путін вчора: «З українським народом я ніколи не сварився, тільки з владою».

NB. Йдіть-но в дупу ті малороси, з ким цей покидьок «не сварився», а я на стороні того єдиного, кого він ненавидить.

* Нептун — перша планета, відкрита завдяки математичним розрахункам, а не шляхом регулярних спостережень в телескоп. Лише у 2011 році він завершив перший оберт навколо Сонця з моменту відкриття.

NB. Це я для понту, читайте далі.
19.3.1930 — народилася Ліна Костенко. Її найкращі вислови за моєю версією:

* Я скорше дуба вріжу, аніж мене поставлять на коліна.

* У всіх народів мова — це засіб спілкування, у нас це — фактор відчуження.

* Там, де в жінок не розвинуте почуття честі й гідності, процвітає моральне невігластво чоловіка.

* Мужчина формується не тоді, коли затуляється щитом, а тоді, коли піднімає меч.

* Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе.

* Поразка — це наука. Ніяка перемога так не вчить.

Може досить поразок? Проте, звитяги залежать від кожного з нас. Поборемо!

Helgi Sharp

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]