HELGI`s NEWs — 22.11.2018:

1. Порошенко зажадав від ВР невідкладно розглянути зміни до Конституції щодо європейської та євроатлантичної інтеграції.

NB. Знаєте, мені глибоко фіолетово, що хтось назве такі заклики власним піаром ПАПа. Проте я добре знаю, що тимчасовий реванш тимошенків-медведчуків малоймовірний, але можливий.

І якщо у Конституції буде закріплений курс на євроінтеграцію, реваншисти ніколи не наберуть 2/3 голосів за його зміну.

І ще я знаю, що цим депутатам треба періодично давати копняка для того, щоб вони працювали, а таким членам БПП, як Лєщенко — ще й гарного лєща. Порох піде, а Томос, безвіз та євроатлантична Україна залишаться.

І не важливо, що нас поки не збираються приймати до НАТО — важливо юридично закріпити цей курс та побудувати ментальне НАТО в голові кожного українця — далі буде легше.

P.S. Є 311 голосів «ЗА»! Таки бачу, що наш курс незворотній, і це чудово!?

2. Парубій підписав закони про розмитнення «євроблях». Без поступок протестувальникам.

NB. Знаєте, який найбільш показовий маркер маргінальності цих «протестів»?

Його не підтримали й не намагались очолити такі всеїдні популісти, як Ляшко і Тимошенко.

Бо навіть вони розуміють, що податки треба платити, дороги ремонтувати, а «представники літовських фірм» у трєніках завтра можуть сісти на голову їм самим.

Що стосується вимог шантажистів на колесах, то просто чьоткіє пацани береги поплутали — у них визначення «треба йти до європейських цінностей» замінено на «влада повинна зробити те, що ми хочемо».

Причому, термін «ми» стосується, в основному, купки сірих перегонщиків європеських авто, а методи їх «протесту» (блокування транспортних комунікацій і створення перешкод для дорожнього руху) у будь-якому суспільстві тягнуть на сувору кримінальну відповідальність.

І ще… Жодна революція не змінила суспільство одразу. Головна мета революційних потрясінь — пробудження пасіонарних здібностей людей для ПОСТУПОВОЇ зміни генерального курсу країни.

Але якщо головним результатом таких революцій стає охлократія з її підзаконними методами маніпуляції державою з боку «простого народу», країна знову скочується до старої системи, але вже зі зруйнованою економікою та політичним безладом. Перевірено історією.

Читайте также:  SHARP`s REVIEW - 25.09.2020:

P.S. Прихильники «євробляхерів» — налітайте!

3. Росія звинуватила Україну в мілітаризації Азовського моря, а НАТО у сприянні «українській агресії».

NB. Так України ж давно вже немає! Армію розкрали, російських хлопчиків у трусіках поприбивали бандерівськими цвяхами до стіни фабрики «Рошен», українці з голодухи доїли всіх снігурів, а Захід послав Україну під три чорти. Ви б там, за порєбріком, вже визначились, а то оксюморонова контрверсійність ваших заяв на голову не налізає.

А якщо серйозно, я не згоден з більшістю експертів, які стверджують, що Московія й надалі нарощуватиме протистояння на Азові.

Відповідь проста — ризиків такої поведінки (санкції, збільшення числа кораблів НАТО у Чорному морі, запровадження перевірок російських суден, а то й перекриття для них Босфору) набагато більше, аніж зисків — він один: «покарати» Україну.

Що стосується нашої здатності захистити себе від вторгнення на цій ділянці, то наразі у нас високоякісно укріплена берегова зона. На морі ми поки не можемо тягатися с московітами, але дядя Сем нам у допомогу, якщо що.

До речі, сьогодні в Азовському морі затонула баржа з ​​3,3 тис. тонн російського зерна. А ви кажете, нічого не міняється…)

4. І ще про Московію. Путін доручив опрацювати можливість продовження транзиту газу Україною.
NB. Після шаленого тиску на Німеччину з боку США, Польщі, та країн Балтії, реалізація проекту СП-2 вже не здається такою очевидною. До того ж, вимушено втягнутий у гонку озброєнь Кремль зазнає браку коштів на будівництво газогону.

Що стосується короткострокової перспективи, то у найближчі два тижні рубль буде балансувати на межі падіння. А після новорічних свят практично гарантовано відбудеться новий обвал.

Чому?

Перший фактор — це нафта.

Другий пов`язаний з тим, що до кінця року навряд чи встигнуть розглянути законопроект про нові антиросійських санкції США. Тому всі негативні наслідки, пов’язані з обмежувальними заходами щодо Москви, переносяться на січень-лютий.

…Но как на грех, дела в колхозе шли плохо. То есть не так чтобы очень плохо, можно было бы даже сказать — хорошо, но с каждым годом всё хуже и хуже.
© Войнович.

5. Війну на Донбасі розпочав Турчинов. Стріляти з двох сторін стали вже потім, — намісник Святогорської лаври УПЦ МП Арсеній.

Читайте также:  SHARP`s REVIEW - 29.09.2020:

NB. Вибачте, але процитую Гіркіна:

«Моя особиста охорона складалася з духовних синів, ченців, ієромонахів Святогірської Лаври. Повністю. До останньої людини. У нас одним з підрозділів в слов’янської бригаді командував послушник Святогірської Лаври. Причому послушник займав досить серйозне становище в Лаврі.»

Хто мені ще буде розповідати, що церква відділена від держави та політики, а є лише духовним посередником між людиною та Богом?

Ніколи… Чуєте, ніколи жодна церква не була відділена від тієї чи іншої держави (групи держав), а завжди виконувала ідеологічні замовлення сильних світу цього.

Я завжди був прихильном еволюційного переходу України до помісної церкви, але наразі відчуваю, що по мірі наростання провокацій з боку РПЦ, необхідно прискорити політичну та правову «нігілізацію» московської церкви з прямим втручанням держави (зокрема, правоохоронних органів) в окремі аспекти її діяльності.

Для початку, як мінімум, перекрити кисень «сукі православній», яка є основним гаманцем та зв`язуючою ланкою між УПЦ МП та Кремлем. Інакше програємо.

6. Одним рядком:

* Голову сільради на Закарпатті, пов’язаного з контрабандистами, які вбили майора ДПСУ, затримали під час спроби підкупити прикордонника.

NB. Не виключаю, що місцеві перекриють дороги і підуть визволяти «борця за народ». У ситуації, коли тамошні «царьки» давно зрослись з контробандним криміналом, вихід один — призначення (а не вибори) на місцеві керівні посади людей з інших регіонів України з посиленням їх охорони та повноважень. На базі спеціального указу Президента.

Читайте также:  Лютые новости:23.09.2020.

* Порошенко найближчим часом здійснить візит до Ізраїлю, в ході якого, зокрема, буде підписано Угоду про зону вільної торгівлі між двома країнами.

NB. Гарна новина — особливо на тлі погіршення ізраїльсько-російських відносин. «Розділяй і володарюй» — зеркальний принцип, яким Україна «ничтоже сумняшеся» повинна використовувати у тій стратегічній війні, яку вона веде з Великобурятією.

* Головою Інтерполу вибрали південнокорейця.

NB. Нічого дивного — традиційна політична зв`язка лобістів «США — Україна» традиційно виявилась сильнішою за зв`язку «Московія — Китай». Світ відчуває, хто представляє реальну силу, а хто цю силу імітує.

* Українська влада не несе відповідальності за сайт «Миротворець» — посол у Німеччині.

NB. Знаєте, чим мені подобається сучасна українська дипломатія? З`явились яйця і навчились посилати нафуй.

* Помер начальник ГРУ РФ Коробов.

NB. Тільки б не заплакати… До речі, попередній також помер — це вони так у відставку йдуть, по-іншому ніяк. Чекаємо на новічка.)

* «Донбас» Сергія Лозниці отримав 1-е місце на міжнародному кінофестивалі. Щирі вітання!

День початку Помаранчової революції.

Найбільш коротка і влучна відповідь скептикам:

— Якби не Майдан, долар був би по 8 гривень!
— Ні, долар був би по 65 рублів.

Ще у цей день народились Шарль де Голь, Джеймі Лі Кертіс та Скарлетт Йоганссон.

І на завершення бородатий анекдот, який мені розповіли в американському барі:

Відвідувач запитує бармена:

— Який тут пароль від WiFi?
— Спочатку треба щось купити.
— Ну добре. Дайте пляшку Budweiser.
— 2 долара.
— Будь ласка. То який пароль від WiFi?
— Спочатку треба щось купити. Разом, без пробілів…

Але нам своє робити. Не втрачаючи почуття гумору навіть у дуже непростих ситуаціях.? Шануймося!

Helgi Sharp

[kkstarratings]

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]