Хронологія брехні.

Хронологія брехні.

Початок 2019.

Електроенергія 0,9-1,68 грн , собівартість на АЕС близько 50 коп, вартість «доставки обленерго (Ахмєтова, Суркісів , Коломойського, росіян Григоришина та Бабакова ) відповідно складає 0.4-1.18 грн і всім вистачає, щоб робити беззбитково.

Але в Зеленського це «тарифний геноцид» та «Роттердам+».

Кінець 2019.

«Роттердам+» вже наче й не так погано, а тарифи залишити.

Початок 2020 (Венедиктова замість Рябошапки).

Нова мутня навколо «Роттердам+, а з жовтня відміна пільгових 0.9 грн для половини населення (ті, хто до 100 квт та власники електрокотлів).

Початок 2021 року.

Несподівано виявилось , що собівартість електроенергії складає вже 4 грн ! Тобто за незмінної собівартості на АЕС та ТЕС собівартість «доставки » Коломойським, Ахмєтовим, Суркісами та росіянами Григоришиним і Бабаковим зросла відразу з 0.4 грн до 3.6грн, тобто майже в 10 разів !

Середина 2021-го року.

Всьо ! Ми тут порахували і буде для всіх 1.44 грн, з котрих АЕС отримають аж 15 коп (а 35 коп. буде дотувати держава за гроші тих же споживачів електроенергії !) , а олігархи — транспортери отримають 1.44-0.15=1.29 грн.

Читайте также:  Відсьогодні Україна у "жовтій зоні" карантину.

І їм навіть дозволено не відновлювати електромережі ! Бо при Порошенку їм на «транспортування» вистачало 0.4 грн, а при Зеленському 1.29 грн не вистачає і тому можна не відновлювати лінії електропередач !

Вова, ти перед ким на стадіоні на коліна вставав ? Перед українцями чи перед російськими олігархами ?

Це ти своєму придуркуватому електорату можеш парити відосики, але ж є ще 27 відсотків українців , котрі вміють рахувати і котрим не цікаві твої довбані «Свати», засалений до дірок «Квартал 95» і твоє гундосне відео .

І якщо всрався перед олігархами , то клади булаву, сідай на вєліка і вали …сам знаєш куди ! Клоун, бл…