Hvala ti, Domagoi!

Пишуть, що FIFA розглядає можливість дискваліфікації хорватського захисника Дамагоя Віди за те, що той вчора ПІСЛЯ МАТЧУ (ну тобто, в себе вдома) зі збірною росії, сказав «Слава Україні!»

На цьому можна поставити крапку в двох дискусіях:

1. Що це чемпіонат світу з футболу. Ні, це не свято футболу, це фюрермудіаль, політичне шоу, де немає значення хто виграв, а хто програв на футбольному полі, якщо правила гри передбачають досягнення політичних цілей для кремля.Тому кожен хто бере в цьому участь, як в якості учасника, так і в якості глядача, допомагає путіну досягати своїх політичних цілей. А випадок Віди — це ілюстрація того, що основні цілі саме політичні та ілюстрація того, що кремль може зробити з тими, хто стає на заваді їх реалізації.

2. FIFA, відкривши справу проти Віди, вчергове довела, що є наскрізь корумпованою, політичнозаангажованою і просто купленою організацією.

У зв’язку з цим я просив би українських політиків, державні органи, в тому числі Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, відреагувати на цей випадок, використовуючи цей випадок як наочну ілюстрацію того, що ЧС з футболу в росії — це політично-репресійне шоу кремля, наголошуючи на корумпованості FIFA і ставши за захист хорватського футболіста.

Так, і давайте подякуємо Domagoj VIDA 21 за підтримку України.

Hvala ti, Domagoi!

УПД. Домагой Віда отримав попередження. Про це каже свінопсячий спорт.сру.

Mason Lemberg