ЄС: «Навіщо ми маємо допомагати Україні.

ЄС: «Навіщо ми маємо допомагати Україні, якщо вони не переслідують того, хто вкрав $5,5 млрд з «ПриватБанку». Чи вони в тюрмі? Це є визначальними для ЄС!»

В ЄС є сумніви стосовно допомоги Україні – через те, що не покарані винні за виведення грошей з «Приватбанку».

ЄС: «Навіщо ми маємо допомагати Україні.

На Форумі асоціацій у Києві директор зовнішньополітичної служби ЄС Люк Девінь, відповідальний за Східне партнерство, заявив, що в ЄС виникли сумніви у потребі фінансової допомоги Україні через брак зусиль Києва щодо розслідування виведення коштів з «ПриватБанку».

Його претензії стосувалися виведення коштів за часів, коли «ПриватБанком» володів Коломойський.

ЄС: «Навіщо ми маємо допомагати Україні.

«Не ми маємо переслідувати тих, хто здійснює банківське шахрайство. Де ті, хто вкрав $5,5 млрд з «ПриватБанку»? Чи вони в тюрмі, чи ведеться їх переслідування? Ні. Ці невдачі є визначальними для самого ЄС, але також через це страждають ваші люди», – наголосив дипломат.

ЄС: «Навіщо ми маємо допомагати Україні.

Він стверджує, що відсутність належного розслідування та покарання винних у виведенні коштів з «ПриватБанку» підриває єдність у ЄС у бажанні допомогти Україні.

Читайте также:  SHARP`s REVIEW - 29.09.2020:

«Якщо ми програємо у питанні верховенства права, то ми підіграємо тим, хто каже: навіщо ми маємо допомагати Україні, якщо вони не переслідують тих, хто вкрав гроші у власній державі? І це справедливе запитання», – зауважив він.

Влад Пономарь

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]