​​ЄВРОСОЛІДАРНІСТЬ ЗІБРАЛАСЯ РАЗОМ.

Отже, з’їзд партії «Європейська Солідарність» завершено. Які загальні враження?

Як гість, я побачив намір зібрати прибічників і дати їм зрозуміти, що «ми — сила», а партія тримається впевненно. Враховуючи, який шалений тиск іде на «ЄвроСрлідарність» і на Порошенка особисто через медіа, це не дивно.

До речі, Порошенко в боргу не лишився і потролив преЗЕдента від усієї души щирої. Весело і влучно.

​​ЄВРОСОЛІДАРНІСТЬ ЗІБРАЛАСЯ РАЗОМ.

Делегати з’їзду продовжують роботу і шось будуть вирішувати. Тої частини я не бачу і що там — не знаю. Певно, керівництву партії потрібно знати думку партійного активу.

Друге — відкриттям стало вітання від Віталія Кличка. Заява жорстка, Кличко по суті заявив про намір підтримати ЄС. Власне, зелень сама його штовхнула до цього. Тепер мають.

Третє — презентовано створення ветеранської організації «Брати по зброї». Серед прибічників «ЄвроСолідарності» ветеранів АТО не бракує. Тепер з’являється організація, яка займатиметься питаннями людей з досвітом захисту своєї країни зі зброєю в руках. З усіма похідними.

Четверте — створення «ЄС-платформи», електронного додатку, що дозволить бачити роботу місцевих організацій ЄС, оцінювати її, і мати зворотній зв’язок партійцям на місцях.

Приблизно так. Ну а головне враження, старе добре «Нас багато — нас не подолати». Партія — живий організм. Партія діє. Партія готова зібратися коли треба, в доволі короткий термін. Партія готова іти вперед. І перемагати.

І так, попри дощ за всіма прогнозами погоди, над відкритим майданчиком, де проходив з’їзд, постало блакиине небо з сяючим сонечком. Погода вилалася дивовижна. Так що природа — теж за нас!