Інтереси Богдана в 2019 співпадають з кремлівськими:

В 2014 Сенцову пропонували наклеп проти Кличка.

Цікаво, виявляється, пазли складаються: кремлівська хунта давила на наших бранців, щоб вони свідчили проти людей ПП, щоб зірвати або очорнити вибори, на яких гарантовано (згідно соціології) перемагав Порошенко. Ті ж самі вороги в Україні і у сьогоднішньої зеленої влади. Збіг?

Режисер і колишній політв’язень Олег Сенцов заявив, що після незаконного затримання російськими спецслужбами йому пропонували дати свідчення на Віталія Кличка або на когось іще з Києва напередодні виборів Президента України 2014 року.

Про це він розповів під час своєї першої після звільнення пресконференції, повідомляє Укрінформ.

«Ми з шостої вечора колобродили, вже ранок наступного дня (після затримання — ред.), приходить слідчий і каже: «На тебе свідчення є, по-любому ти сядеш, це без варіантів, але можеш полегшити свою долю, дати свідчення на кого-небудь у Києві — на Кличка або ще на когось, хто був на Майдані, давай на будь-кого, хочеш на Кличка, будь-яке прізвище, все одно», — зазначив Сенцов.

Режисер нагадав, що все це відбувалося за кілька тижнів перед виборами Президента України 2014 року і, за його словами, росіянам «потрібно було під скандал підвести свідчення».

Він також сказав, що в разі давання таких свідчень йому обіцяли 7 років ув’язнення, а в разі відмови — 20 років.

«Я сказав «ні» відразу, не роздумуючи, я ніколи про це не шкодував, коли отримав 20 років я не здивувався — як обіцяли, так і зробили», — підкреслив Сенцов.

[kkstarratings]