Як голосували у Моршині?

Як голосували у Моршині?

У курортному містечку Моршин на Львівщині, де у квітні почали колективну вакцинацію від коронавірусу, у лікарні немає жодного хворого на Covid-19.

Загалом у Моршині двома дозами вакцинували 74% дорослогго населення.

Наразі у місті є 22 хворих на коронавірус, із яких восьмеро – вакциновані. За словами міського голови, жоден хворий на коронавірус не потребує госпіталізації.

«Станом на сьогодні в Моршині всього 22 людини мають Covid-19 [це сумарна кількість хворих станом на 26 жовтня], з них 8 вакцинованих, але жодна людина не перебуває в лікарні. Якщо влітку в нас не було жодної хворої людини, то з появою штаму «Дельта» маємо таку тенденцію. Але за увесь цей період жоден хворий не був госпіталізований. Хворіють в легкій і середній формі, тому лікуються вдома на самоізоляції», – розповів Руслан Ільницький.

Міський голова додав, що після колективної вакцинації очікував, що мешканці Моршина взагалі не хворітимуть на коронавірус. Проте, для порівняння з попередньою хвилею коронавірусу у березні, у Моршині госпіталізованих у важких станах було дуже багато, як і смертей.

«Експеримент вдався з різних підходів, оскільки госпіталізованих нема. І якщо говорити про економічний чинник, бо це також була наша мотивація, коли зверталися в МОЗ, то все літо і зараз в нас є відпочивальники, санаторії працюють на повну потужність. За вимогами, що є в Україні, всі працівники санаторіїв вакциновані на 90-100%, тому цей експеримент нам суттєво допоміг вийти з економічно-пандемійної кризи. В нас було виконання бюджету у квітні 50%, тепер 86-87%», – додав Руслан Ільницький.

Нагадаємо, що у квітні 2021 року Моршин взяв участь у експерименті МОЗ із масової вакцинації для вироблення колективного імунітету.

Читайте также:  Конституционный Суд послал Вову в опу

За період із 20 червня й до початку серпня у місті не фіксували жодного випадку коронавірусу.

Станом на 26 жовтня у Моршині першою дозою вакцинували 75% населення, а другою – 74% дорослого населення.

Моршин, да, covid-free территория.

Там, если вы вдруг не знаете, провели такой себе эксперимент — вот взяли, да и вакцинировали 75% населения. Нет, не принудительно, никто ж не заставлял силой. Санатории работают, кафе-бары-рестораны работают, в общем — жизнь удалась. Мда-с, так вот.

Там во время текущей пиковой волны пандемии госпитализировали 1 (одного) больного. Да твою ж мать, ага — больная не вакцинировалась во время эксперимента.

И что я могу вам сказать по поводу прошлогодних результатов местных выборов… Как характерно, правда?