Як придумали Свинарчуків.

Скандально відомий «позаштатний агент НАБУ» Євген Шевченко розповів в інтерв’ю Яніні Соколовій, що скандал навколо «свинарчуків» — батька і сина Гладковських, по суті був інспірований міністром Аваковим.

Ніби ще у 2016 р. військовий прокурор Матіос заблокував ведення справи, заарештувавши особу, через яку Шевченко підбирався до Гладковського. Проте напередодні виборів Матіос передав докази по справі до МВС, а радник Авакова Антон Геращенко передав їх Денису Бігусу. Мета очевидна — повалити Порошенка.

Як придумали Свинарчуків.

Все решту розкачали різноманітні Найєми, Лещенки, Бутусови і Нацкорпуси зі свинками.

Шевченко також дав зрозуміти, що за всією історією стоїть Коломойський. Таке — цілком можливо, у Коломойского з Аваковим є справа яка пов’язала їх навіки — Іловайськ. Характерно, що справу по Іловайську (де активну участь взяла МВС — аж до пристуності заступника Авакова біля Іловайська) розслідувала як раз військова прокуратура. Зі слів Шевченка виходить, що у Матіоса і Авакова були чудові стосунки.

Якщо так, то от вам і відповідь на пиатння «чому за Іловайськ нікого не посадили». Та тому що суд вивів би прямо на керівників МВС.

Читайте также:  Депутата ОПЗЖ виштовхали с трибуни.

І ще. За два роки зеленої влади проти Гладковського не знайшли НІ ФІГА. От взагалі. Переслідують його по справі продажу МО спеціалізованих вантажівок — нині замість них МО купує цивільну версію МАЗів за ціною навіть вищою ніж було у Гладковського. Гладковський виграє один суд за іншим. При тому що знайти бодай щось — прямо вимагало керівництво ОПУ.

Висновок очевидний, вся ця справа — пустишка. І провокація.