Як пройти мінне поле так, щоб ворог не помітив

Як пройти мінне поле так, щоб ворог не помітив

Воїни одного з підрозділів Сил спеціальних операцій навчаються непомітно для ворога проходити заміновані ділянки місцевості. У межах курсу тактики малих підрозділів, що розпочався у полку ССО, військовослужбовці навчаються згідно зі стандартами НАТО. Під час інженерної підготовки розвідники не лише враховують практику армійців країн-партнерів, а й ретельно вивчають досвід бойових дій на території Донецької й Луганської областей.

За словами старшого інструктора військової частини з інженерної підготовки, кожен український спецпризначенець має чітко розуміти ступінь небезпеки, яка очікує на нього під час виконання реальних бойових завдань.

– Воїни-розвідники не сапери, а тому в їхню компетенцію не входить завдання з розмінування території. У них інша специфіка. Навіть коли спецпризначенці помітили вибухонебезпечні предмети, вони повинні непомітно для противника і з безпекою для власного життя оминати мінно-вибухові загородження. Власне цього ми і навчаємо наших воїнів, – каже старший інструктор полку ССО з інженерної підготовки.

Наскільки успішно вони засвоїли ці знання, покажуть заняття з тактики, що плануються згодом. Під час них розвідники Сил спеціальних операцій у комплексі виконуватимуть завдання різної складності.

Читайте также:  Twitter начинает маркировать сообщения с дезинформацией по вакцинам против COVID-19

Фото автора