Юлія Тимошенко готує план помсти Зеленському.

Сьогодні в офісі Батьківщини на Турівській спекотно – Юля лютує через зраду Зеленського і наказала своїм технологам готувати сценарії помсти.

Справа в тому, що затриманий поліцією керівник «Державної продовольчо-зернової корпорації» Андрій Власенко, який тікав з України через звинувачення у розкраданні 57 мільйонів доларів, – це людина Юлії Володимирівни.

«Батьківщина» отримала власного керівника стратегічного держпідприємства за те, що минулого року допомогла недомонобільшості Зеленського проштовхнути здирницький бюджет, де основні кошти отримували ручні силовики та сам шмаркля.

Очевидно, з ресурсами на Банковій все настільки критично, що вони вирішили віджати назад одне з головний «корит» партії «Батьківщина».

Але Юля сприйняла цю новину, як особисту образу та зраду з боку Зеленського.

Як передають наші джерела, якщо Вона знайде фінансування, то задача мінімум на осінь — мітинги фермерів і селян проти Зеленського, нібито через ринок землі.

Задача максимум – почати процедуру імпічменту задля власного піару, нарощування значущості і в надії, що цю ініціативу підтримають інші опозиційні сили.

Читайте также:  Зеленский (25,7%) и "Слуга народа" (21,6%) теряют рейтинги.

При чому їй не принципово з ким скидати Зелю – чи з проросійською чи з проукраїнською опозицією.

З цього напрошується два висновки:

Не можна бути в опозиції проти шмарклі на півшишечки, як це робила Тимошенко останні два роки. Тепер вона відчує це на власній шкурі, коли партійна каса спорожніє без «відкатів» з ДПЗК.

Жадоба до легких грошей повністю засліпила Зеленського і його оточення на Банковій настільки, що вони навіть не прораховують наслідки війни проти всіх.