Юні кікбоксери Полтавщини виборювали  першість на турнірі, присвяченому Дню добровольця

Юні кікбоксери Полтавщини виборювали  першість на турнірі, присвяченому Дню добровольця

Організаторами  змагань виступили управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Полтавська міська рада, обласна федерація кікбоксингу ВКА за активного сприяння Координаційної ради громадських організацій учасників АТО/ООС. А місцем проведення заходу стала спортивно-тренувальна база факультету фізичного виховання  Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

− Цього року за головні призи змагаються понад 200 учасників, – розповів головний суддя турніру майстер спорту з кікбоксінгу та колишній доброволець Олег Коваленко. – Це майже наполовину більше, ніж в минулі роки. Крім того, наш чемпіонат вийшов далеко за рамки обласного формату, адже окрім команд з Полтавщини, у ньому братимуть участь юні спортсмени із Запорізької, Харківської, Дніпропетровської та інших областей України.

Але  головну особливість змагань, за словами їхніх організаторів, визначила не тільки кількість його учасників, а насамперед національно-патріотична складова.

 

− Серед тренерського складу чотирнадцяти команд-учасниць та суддівської колегії понад 70 відсотків – це учасники бойових дій на Сході, тому проведення турніру це щира данина пам’яті полеглим воїнам-захисникам і тим, хто сьогодні боронить нашу державу від російського агресора, – підкреслив у вітальному слові голова  обласної Координаційної ради громадських організацій учасників АТО/ООС Віталій Степанов. – І сьогодні ми споглядаємо не тільки високий командний дух та  майстерність, а і високу соціальну активність нашої молоді, яка вже змалку навчається  вистояти в двобої з суперником. Саме на спортивній арені  народжується характер, воля до перемоги та мужність, які є невід’ємною складовою портрета українського захисника.

Читайте также:  Блинкен рассчитывает провести переговоры в Брюсселе с главой МИД Украины

Юні кікбоксери змагались у шести вікових підгрупах від 8 до 18 років, переможці кожної з них були відзначені почесними дипломами та медалями.

 

Восьмирічна Софійка – одна з наймолодших учасниць турніру, займається, за її словами, єдиноборствами вже третій рік.

–Я дуже хочу бути схожою на свого татка та дідуся, які боронили Україну від ворога на Донбасі. Такою ж сміливою та сильною, щоб захищати усіх, хто потребує допомоги. Понад усе на змаганнях мені подобається перемагати й знайомитись з новими друзями.

На думку організаторів спортивного заходу, переможених цього дня на рингу не було.  А головним призом для кожного учасника стало живе спілкування з однолітками, хороший настрій та активна підтримка вболівальників.

Фото Володимир Лазарєв.