Юрченко має коронавірус?

Я майже пропустила повз вуха історію про депутата від Слуг Єдінорога™ Юрченка і хабарі. Хто там кому давав, хто кого підбурював і хто на кому стояв. Але відтак бачу, що історія стає голосною, і думаю, що все ж показово його покарають.

Юрченко має коронавірус?

Бо це в медійному плані завжди безпрограшний варіант сценарію і можливість надалі показувати свою неупередженість. Принаймні з фракції його вже виключили.

Але сьогодні я прочитала, що Юрченко не з’явився на судовому засіданні, де йому обирали запобіжний захід. Причина феєрична і змусила мене голосно ржати: за словами адвокатів Юрченка, підозрюваний стверджує, що в нього може бути коронавірус, бо десять днів тому він контактував з особою, у якої діагноз ковід підтверджено. Тому засідання перенесли на 21 вересня.

Тепер з цікавістю чекаю, що буде далі, тому що, погодьтеся, ковід в якості відмазки це навіть крутіше, ніж картата ковдра у Насірова і насрати в памперс в суді, як в історії з Постним.

Тому що ковід дає широкий простір для маневрування, можна навіть доманевруватись до Шаріте або хоча б Анадолу. Хоча на Шаріте у Юрченка мабуть що бабла не вистачить.

Тим часом ще один підозрюваний в цій справі Іван Фіщенко вийшов із СІЗО під заставу в понад мільйон гривень.

Ну правильно, краще вже віддати грошима, аніж ворожити на ковід, бо можна ж так і випросити на свою голову.

Спостерігаємо далі, чекаємо падінь вобмарак в залі суду і решту циркових трюків.

Олена Монова

[kkstarratings]