Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Коли завершиться циркова вистава – посадимо клоунів!

У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу посаду з дуже високим для мене щомісячним фінансовим забезпеченням. Єдина вимога – припинити критикувати Зеленського і Єрмака. В протилежному випадку – у мене «будуть проблеми».

Я відмовився, бо спільні з Лещенком у мене лише зріст і поганий зір.

Хто штовхає Лещенка у Наглядову Раду УЗ?

Одразу за тиждень в мене відбувся «випадковий» обшук ДБР, а НАБУ вручило підозру за те, що «у мене виник злочинний намір знизити портові тарифи і збори на 20%, я закрився в кабінеті і підписав відповідний наказ».

Сказати, що ця кримінальна справа викликала шок у мене, державних чиновників і бізнесу – це нічого не сказати.

Вперше в новітній історії України за реформу, зниження податкового тиску на бізнес – людину, яка цим займалася, хочуть посадити у в’язницю на 6 років!

Незважаючи на те, що все було зроблено правильно, ми пройшли сім кіл пекла через Кабміни, наради, узгодження, держава в підсумку отримала прибуток у понад 260 млн дол і ріст морської галузі на 20%!

Фактично, якби суд засудив мене за це, то кожен наступний, хто захоче знизити податки чи тарифи, підняти пенсії або зарплати – автоматично йде у в’язницю за «збитки» державі!

Є ще один тонкий момент: українські морські порти в Чорному морі конкурують насамперед з румунськими і російськими.

Високі портові збори – вантажопотік йде в сусідні держави, а не в Україну. Зеленський з Єрмаком вирішили «структурувати» свій бізнес не лише в Росії, але й в Румунії?

Однієї державної зради за вагнерівців здається замало?!

Дякую за сьогоднішнє рішення Вищий антикорупційний суд, який спростував всі звинувачення прокуратури, зайняв правову і державницьку позицію та визнав мене невинуватим!

Справді незалежні інституції, які сформовані на засадах прозорого конкурсу, не перетворюються на інструмент політичного тиску влади на опозицію, а стоять на сторожі закону і ефективної держави.

Петро Порошенко все зробив правильно, створюючи цей судовий орган. І постійні атаки Зеленського на НАБУ, САП і ВАКС – ще один доказ узурпації влади «сеньйорами-офшорами».

Вітаю український бізнес, зокрема European Business Association та American Chamber of Commerce in Ukraine – реформи не спинити!

І, на завершення цього посту, маленькі лайф-хаки українським реформаторам: – коли за Ваші реформи на Вас відкривають кримінальні справи – візьміть грубу книгу, налийте собі доброго віскі і не нервуйтеся! І це мине… – правда завжди переможе, Україні потрібен прогрес і розвиток.

Коли завершиться циркова вистава – посадимо клоунів і повернемося до роботи!

Дякую адвокатам з EQUITY Law Firm, які вже стали друзями за цей час! Це наша велика спільна перемога!

Про всяк випадок, нагадаю, що поки дехто бореться з реформами і я досі єдиний колишній міністр, справа якого була в суді – хтось інший розкрадає Україну на 40 млрд дол щороку.

Так каже Блінкен і я йому вірю! Дякую всім за підтримку і віру! Переможемо!

VOLODYMYR OMELYAN