«Коломойський повинен сидіти у в’язниці».

Аслунд заявив, що токсичний.

Поява олігарха Ігоря Коломойського на Економічному форумі YES (Ялтинська європейська стратегія) спровокувала неоднозначні заяви з боку зарубіжних експертів.

Зокрема, старший науковий співробітник Atlantic Council Андрес Аслунд висловив жорстку позицію відносно Коломойського, заявивши, що той повинен сидіти у в’язниці, а не давати інтерв’ю в кулуарах Форуму YES.

Так як у випадку повернення «Приватбанку» у власність Коломойського – Україна не отримає більше ніяких кредитів. Про це повідомила «Перша шпальта».

Як заявив Аслунд, його обурив сам факт появи Коломойського на заході. «Якщо Україна поверне «Приватбанк», як того хоче цей чоловік – це буде повна катастрофа. Це буде хрест на всьому, що робить уряд. Країна більше не отримає ніяких кредитів.

І взагалі я не розумію, якщо Коломойський бандит, і він пограбував «Приватбанк», чому він не сидить у в’язниці? Що взагалі тут відбувається? — дивувався Аслунд.

Крім того, експерт зазначив, що Зеленському, «при такому положенні справ не варто зустрічатися з Ігорем Коломойським». Єдине місце, за словами Аслунда, де вони можуть зустрітися – це суд.

[kkstarratings]