КОВІД в Україні перехворіли біля 4,4 мільйонів.

Опитування КМІС показало, що КОВІД в Україні перехворіли не біля 2 мільйонів осіб (як говорить статистика МОЗ), а біля 4,4 мільйонів. Це, треба розуміти, без тих хто перехворів безсимптомно, тобто хто хворим себе не відчував, але заразу серед людей розносив.

Схоже, ми таки отримаємо те, про що марили антикарантинщики — колективний іммунітет. За це Україна протягом місяця втрачала по «Іловайську» за день — по 400+ померлих. На 8% підскочила смертність у 2020 р. — АТО нервово курить. Скільки покаже 2021 р. можна тільки гадати.

КОВІД в Україні перехворіли  біля 4,4 мільйонів.

З КОВІД зелені борються як з чумою у 17 ст. — за принципом «помруть слабкі». Якщо ви (як я) поховали родича — це ваша проблема. На ваш біль їм чхати.

Пам’ятайте, як у період страшної епідемії зеленим люди були байдужі — вони гульбенили у «Велюрі», продавали маски за кордон, шахраїли на закупівлях костюмів біозахисту, затримували з/п лікарям і вакцинацію почали пізніше за Зімбабве. І згадайте як порохоботи розносили харчнабори тим хто через пандемію ледве зводив кінці з кінцями. Як фонд Порошенка купував апарати ШВЛ та кисневі концентратори. Пам’ятайте. Аби нагадати.