Критичний стан «Укрзалізниці».

Сьогодні завершився термін повноважень членів наглядової ради «Укрзалізниці».

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з оцінки критичного стану «Укрзалізниці» визнала неефективними наглядову раду та правління компанії, а також закликала уряд терміново їх замінити.

«Строк повноважень членів наглядової ради становить три роки. У зв’язку із закінченням строків повноважень незалежних членів наглядової ради Акціонерного товариства «Укрзалізниця» 19.06.2021, необхідно розпочати конкурсний відбір для формування складу наглядової ради», — повідомили в Міністерстві інфраструктури.

Критичний стан «Укрзалізниці».

У той же час, Кабмін досі не оголосив конкурс на новий склад наглядової ради, а міністерство пропонує продовжити термін повноважень чинним членам наглядової ради до формування нового складу.

З урахуванням того, що незалежні члени номінаційного комітету з відбору кандидатів до наглядових рад держпідприємств припинили свою роботу наприкінці квітня, проведення конкурсу може затягнутись надовго.

Тож, його і оголошувати не треба, адже корумпована УЗ з мільярдними збитками, «відкатами» та крадіжками, схоже, владу цілком влаштовує.

Пане Зеленський, так про що там вчорашнє РНБО.

Читайте также:  Спасти рядового Зеленского.