Купил вчера яиц по цене мяса и мяса по цене красной икры.

Купил вчера яиц по цене мяса и мяса по цене красной икры.

Олег Леусенко:

Нагадаю вкотре, два непорушних факти: 1. Всі телеканали олігархів мочили Порошенка 5 років

2. Всі телеканали олігархів лижуть дупу Зеленському. Питання: хтось вірить у боротьбу Віслюка з олігархами?

Цензор.НЕТ:

«Єрмакізація» влади. Влада зіщулюється до розміру кабінету, в якому Зеленський живе разом з Єрмаком і креативить.

Дмитрий:

Политик мирового мосШтаба Зеленскай подготовился ко встрече с Байденом. Начал дружбу с недружественным Гамерики государством. Ну, ещё осталось с талибами, Аль каидой и хезболла. Лу,Пу, Ху Дзинь уже друзья.

Гліб Бабіч:

Роковини загибелі морпеха Ярослава Журавля. Я хочу нагадати тобі «найвпливовіший» що рано чи пізно ти відповіси. І за його загибель під твоїм «особистим контролем». І за загибель Красногрудя і Іліна, під твоє «просто припинити сріляти».

Час наближається. Крок_за_кроком. Щодня загиблі і поранені , а мр@зота Зе з РНБО цього наче не помічають. Ні слова жалю за загиблими, ні слова про помсту терористам, ні слова про те, що буде зроблено аби в майбутньому уникнути втрат.

Читайте также:  Робот с ИИ расстрелял Мохсена Фахризаде в Иране из пулемета.

Ольга Рев:

СБУ часів Пороха: попереджує теракти, ловить шпійонів, воскрешає Бабченка.

СБУ часів Зе: проводить ваговий контроль авто на трасах і кошмарить бізнес, який не хоче заносити мзду в ОПу.Наголосували…

Йозеф Кнехт:

Приємно, що Зе не пофіг. Він піклується про тих кому важко. Ось гральному бізнесу знизили податки, вони ж ледве виживають. Це вам не сфера освіти, де вчителі по 4 тисячі зелені отримують, і не пенсіонери, які жирують. З гральним бізнесом потрібно по іншому, вкрай обережно.

Hawthorn Healing:

Купил вчера яиц по цене мяса и мяса по цене красной икры. Прям шкурой чувствую кінець епохи бідності. Я вже знаю, яке гасло буде в слуг наріду на наступні вибори: МИСКУ РИСУ В КОЖНУ ХАТУ!

Selvestor Vivat:

Нет ни одного исторического документа называющего Московию словом «Московская Русь». При этом исторических документов и фактов называющих Московию «Московским улусом Орды» более чем достаточно. Московия — улус Орды основанный ханами Орды.

#ПригодиБідоносця

Зеленський привіз у Німеччину нову катастрофу: 11 липня Зеленський провів зустріч із прем’єром Північного Рейну-Вестфалії. З 13 липня у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія тривають зливи та потопи, через які щонайменше 6 людей загинули та вже понад 50 зникли безвісти.

Читайте также:  По 5600 вместо 11 000 голосований будет всего около 120-ти.

Хочете побачити подібне в Москві? Тоді пора нам серйозно подумати, щоб хоч копняками відправити цю біду на пмж на Росію.