Курорт «Буковель» продовжить роботу в умовах «червоної» зони карантину на Прикарпатті.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення ввести в Івано-франківський області з 26 лютого «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки через стрімке розповсюдження коронавірусу.

1. Будуть посилені обмежувальні заходи, включаючи посадку та висадку пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного значення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом.

2. В області буде призупинена робота розважальної інфраструктури та закладів громадського харчування.

3. На в’їзді в область встановлені 15 контрольно-пропускних пунктів, з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції.

Курорт «Буковель» продовжить роботу в умовах «червоної» зони карантину на Прикарпатті.

За повідомленням з сайту гірськолижного курорту «Буковель», він буде й надалі приймати туристів з 26 лютого в умовах «червоної зони» епідеміологічної небезпеки в Івано-Франківській області.

Продовжать роботу гірськолижні траси та підйомники, а також готелі ( у тому числі зі сніданками). Кафе, бари та ресторани будуть працювати з обмеженнями (адресна доставки та на виніс).

Нагадаємо, що дві третини курортного комплексу «Буковель» належать «Приватбанку», включаючи готелі, 16 підйомників та земельні ділянки. Іншою частиною курорту володіє пов’язана з Коломойським компанія «Скорзонера», при цьому структури олігарха керують усім комплексом.

Читайте также:  Що не так з візитом Зеленського до Катару?

Лікарні Івано-Франківської області переповнені, захворюваність швидко зростає і поширюється на сусідні регіони. Як визнає МОЗ, надзвичайне зростання захворюваності ка коронавірус пов’язано саме з роботою гірськолижного курорту «Буковель».

Але для влади зв’язки з олігархами та гроші важливіше, ніж дотримання карантину, коли ви вже всі нажретеся.