Квартал потрібно було забороняти ще в 2014.

Ні в ситуації з сектою Савченко, ні з Саакашвілі не був зроблений правильний висновок.

Секту знищують лише шляхом знищення головного жерця. Не обов’язково фізичного знищення.

Зазвичай достатньо зримого повалення ідола на очах у послідовників — арешту. Це і було зроблено з цими двома персонажами.

Дві ці невеликі секти були зруйновані саме таким чином. Зараз ці два персонажі ходять вулицями, але послідовників не мають. Знищити ці дві секти було правильним кроком.

А от наступних рішень прийнято не було. А саме — заборона сект, як таких.

В результаті люди податливі до релігійної істерії з однієї секти просто перебігли в іншу — сонцесяйного Голобородька.

Їм кинули кіно з підтвердженням магічних здібностей їхнього пастиря, де він бореться з силами зла, перемагає їх, творить чудеса і приводить до Спасіння. Це класична секта.

Та особливої небезпечності секті Голобородька додало те, що до цієї гри підключилися значні медійні ресурси олігархів, які допомогли секті захопити країну.

Під час воєн і будь-яких катаклізмів миттєво зростає число людей піддатливих до ірраціональної віри.

Читайте также:  Ну нарешті знайшлось пояснення дивної поведінки Зеленського у його відосиках.

Потужний стрес запускає в організмі функції направлені на виживання.

Для їхньої роботи відключаються інші непотрібні функції — набута людством впродовж еволюції здатність до критичних роздумів.

Звідси паніка на війні, звідси всілякі чаклуни і ворожки, що вилазять під час будь-яких катаклізмів, звідси секти.

Все це давно вивчено і висновок зроблений категоричний: підбурювачів, панікерів, проповідників — за борт, ЗМІ — під свій контроль, демократичні права на паузу, і тд.

А просторікувати з командою під час плавання в океані це швидка смерть для всіх — спершу для капітана, потім для команди.

Хіханьки Квартала потрібно було забороняти ще в 2014. Коли вони почали продавати народу хіханьки, як спосіб втечі від жахів війни, потрібно було чітко їм роз’яснювати із застосуванням правоохоронних органів, що жартувати дозволено тільки над ворогом.

Квартал потрібно було забороняти ще в 2014.

Що сміх населення це добре, але цей засіб розрядки направляти тільки в обличчя небезпеки зі Сходу.

Коли вони почали хіханьки направляти на дискредитацію українських цінностей, як от — мова, гасла, Армія, вишиванки, кордон, імідж України у світі, віру — це був останній сигнал: ця агресивна секта — ворожа до українства як такого.

Читайте также:  Как работатет пророссийский терроризм в Украине.

Але у нас ці механізми введені не були. У нас демократія. Ми пишалися, що змогли її зберегти під час війни. А ворог радів і користувався. Тепер ми пожинаємо результат.

Джон Смит

[kkstarratings]