Літак з вакциною проти COVID-19 буде вранці 23 лютого в аеропорту.

Офіс преЗЕдента: Літак з вакциною проти COVID-19 буде вранці 23 лютого в аеропорту «Бориспіль».Голова Національної медичної палати України Сергій Кравченко,- в Україну їде всього дві палети від 41 200 флаконами цього препарату, а термін їх придатності закінчується вже через кілька місяців — 23 червня. За його даними, для уряду Індії вакцина коштує менше $ 3. У той же час, ціна для нашої країни обійшлася в $ 17.

Літак з вакциною проти COVID-19 буде вранці 23 лютого в аеропорту.

Також проблема з CoviShield полягає в тому, що підприємство, на потужностях якого виробляється вакцина, знаходиться за межами ЄС, і з цієї причини у Індійського інституту сироваток відсутні GMP-сертифікат PICs. При цьому у інституту ще близько 1,5 років тому закінчився термін національного українського GMP-сертифікату.

Перші партії цієї вакцин відправили в Бутан,Мальдіви, Бангладеш,Непал,М’янму та Сейшели ЮАР і планують до Шрі-Ланки,Афганістану,Маврикію. Вакцина не пройшла клінічні випробування, жодного з 3 етапів, не зареєструвана ВООЗНещодавно ЮАР повернув Індії 1,2 млн доз вакцини.

Фактично на українцях будуть клінічні дослідження цієї вакцини для країн третього світу.

Читайте также:  Росії варто готуватися до виходу з Ради Європи.

— Ми стадо чи нація?

— спитав Володимир Зеленський- Біомаса — відповів Олександр Зеленський. А какая разница? Любов до людей Вові ще папа прищепив.