Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Літаком МіГ-29.

Літаком МіГ-29 прибув до військового аеродрому Вінниччини

Цього року на відновлення боєздатності, утримання, експлуатацію та ремонт озброєння і військової техніки Повітряним Силам виділено понад мільярд гривень. Це дозволить поставити у військові частини понад 40 основних зразків озброєння і техніки.

Бойовий склад вже поповнили відремонтовані і модернізовані літаки, зенітні ракетні та радіолокаційні комплекси.Впродовж першого півріччя після модернізації та ремонту до бойових військових частин вже передано літаки Су-24М, Су-25М1, Су-27УБМ1, МіГ-29, Ан-26 та Л-39, радіолокаційні станції “Малахіт”, “Пелікан”.

Літаком МіГ-29 прибув до військового аеродрому Вінниччини, щоб привітати військових льотчиків з нагоди Дня Повітряних Сил.

Щиро дякую за бездоганну військову службу усіх, хто сьогодні знаходиться на сторожі неба незалежної України. Мирного неба!

 

Радий повідомити про рішення збільшити грошове утримання військовослужбовцям певних спеціальностей, які є пріоритетними для Збройних Сил.

Також буде збільшено доплати військовослужбовцям, які виконують свій обов’язок в зоні АТО. Доручив підняти утримання на першій лінії до 10 тисяч гривень на місяць і на другій лінії – до 4, 5 тис.

Це – виконання наших забов’язань щодо пріоритетності фінансування ЗСУ.

 

Петр Порошенко