Майже на 2 млрд гривень порушень у Києві.

Держаудитслужба знайшла в Києві порушень майже на 2 млрд гривень.

Державна аудиторська служба повідомила, що протягом 2020 року серед київських замовників в ході 250 моніторингів з очікуваною вартістю закупівель 6,7 млрд гривень було виявлено фінансові порушення в процесі закупівель на загальну суму трохи більше ніж 1,8 млрд гривень.

В той самий час за період з 2015 року по 2021 рік, як свідчать дані внутрішнього аудиту, таких порушення виявили всього на 1,7 млрд грн.

Також, під час внутрішніх перевірок у структурних підрозділах КМДА та на комунальних підприємствах протягом 2020 року та 5 місяців 2021 року було попереджено втрати із міського бюджету на майже 97 млн грн, та усунули інші порушення на понад 210 млн грн.

Майже на 2 млрд гривень порушень у Києві.

37 матеріалів контрольних заходів передано до правоохоронних органів, за результатами розгляду яких відкрито 4 кримінальні провадження.

Крім того, матеріали 17 ревізій долучено до наявних кримінальних проваджень.

Нагадаємо, що в травні поточного року проводилися обшуки та перевірки в комунальних підприємствах столиці. Так, серед них були «Київавтодор» і «Київзеленбуд», «Київміськсвітло» та «Київтеплоенерго», а також КМДА.

Читайте также:  Закон про олигархов 5599 будут переголосовывать.

У справах розкрадання коштів міського бюджету, за якими вже висунуто підозри, завдані збитки бюджету перевищують 43 мільйони гривень.