Медведчук-Путін купили новий телеканал «Перший Незалежний».

Медведчук/Путін (так саме вони, а не купуа пропагадстів) купили новий телеканал «Перший Незалежний». Купили, адже санкції лише дали можливість закрити мовлення самих каналів, але не «закрили» Медведчука.За майже місяць після рішень Зеленського і Ко, я не побачив жодної кримінальної справи проти основних дійових осіб. Медведчук, Козак, лукаші, шуфричі, ківи та всі решта — не були викликані на допити, не відкриті справи по кожному з них, не були проведені суди з обрання запобіжних заходів.

Медведчук-Путін купили новий телеканал «Перший Незалежний».

Нічого. Другий пакет санкцій чомусь стосувався лише 2 компаній зі 100 що належать Медведчуку та Марченко.І тут…він купує новий телеканал. А тепер дивіться у кого він його купує. Роман Любицький — депутат Львівської районної ради. Обраний від ВО «Свобода».Звісно, всім зрозуміло, що той де свободівець (чи вже на вечір екс-свободівець) навряд був реальним власником каналу «Перший Незалежний».

Ще у 2019 році, коли канал отримував ліцензію, ЗМІ афіліювали Любицького з ще одним представником цієї політсили — Ігорем Кривецьким — екс-дептутатом Верховної Ради.Сумно визнавати, але такі реалії. Іноді фінансові союзи та кулуарні домовленості це не публічна позиція.

Читайте также:  Приток капитала в акции схлопнулся вчетверо на фоне агрессии РФ на Донбассе.

І мені справді сумно, бо виходить що гроші для деяких людей, які себе називають «великим патріотами» все ж понад усе.Тепер щодо Медведчука. Якщо не буде реальних рішень і механізмів — кум Путіна вже в квітні запустить новий канал, який зайде на супутникове, кабельне чи ОТТ платформи. І як я казав, ще кілька тижнів назад — або реально боротись і йти до кінця, або приймати половинчасті рішення, які мало змінять ситуацію.