Медведчука недолюблюють на 1+1.

На каналі 1+1, яким спільно володіють Коломойський+Медведчук, раптом починають мочити співвласника Медведчука. Також, за допомогою співвласника 1+1 мочать Порошенка. Медведчук, який судився за кожне критичне слово — я це по собі знаю — тут дивно мовчить щодо Бігуса, і навіть дозволяє подібні речі на своєму каналі.

Медведчука недолюблюють на 1+1.

При цьому труба, про яку всі заламують руки, тепер, при Зеленському, перейшла під контроль Коломойському, партнеру Медведчука по 1+1, вугілля з РФ і електроенергію теж імпортують фірми Коломойського.Якщо все це не договорняк влади, Коломойського і Медведчука, то що тоді називається договорняком?!

Загалом, на 1+1 шабаш гідний Геббельса, а Скабеєва може їхати на курси підвищення кваліфікації до Мосейчук. Іра Геращенко в цьому кодлі змогла знайти в собі сили триматися гідно і аргументовано. Але чомусь не полишає відчуття агонії цієї влади: корупцію, непрофесійність і політичне банкрутство не прикрити телеканалом і Коломойським. І Коломойського владі покривати буде все важче: міжнародне розслідування пограбування ПриватБанка (з якого 1+1 годувався також) підходить до логічного кінця. Може тому внутрішні скабєєви такі нарвані.