Ми будуємо українське військо, яке зможе захистити Україну на суші, у воді, в повітрі та кіберпросторі – Президент

Ми будуємо українське військо, яке зможе захистити Україну на суші, у воді, в повітрі та кіберпросторі – Президент

Президент Володимир Зеленський запевнив, що влада будує українське військо, яке зможе захистити Україну на суші, у воді, в повітрі та кіберпросторі, щоб ніхто не мав навіть думки відібрати частину нашої територію без єдиного пострілу.

Про це Президент заявив у посланні до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

«Ми будуємо українське військо, яке зможе захистити Україну на суші, у воді, в повітрі та кіберпросторі. Щоб більше ні в кого не виникло навіть думки, що можна посягнути на наш суверенітет, на нашу територіальну цілісність, або відібрати в України частину території без єдиного пострілу. Цього не буде ніколи», – підкреслив Президент.

Він нагадав, що Україна почала виготовлення новітніх зразків озброєння, зокрема, комплексу управління артилерійським дивізіоном «Оболонь-А», мінометного комплексу «Барс», артилерійських боєприпасів.

За його словами, випробовується реактивна система залпового вогню «Вільха-М» та системи реактивних снарядів «Тайфун», триває модернізація фрегата «Гетьман Сагайдачний» та підготовка до випробувань десантних катерів «Кентавр», прийнято на озброєння протикорабельну крилату ракету «Нептун».

Читайте также:  «Наземний безпілотник» для армії пройшов практичні випробування

Глава держави додав, що розпочинається будівництво двох державних українських військово-морських баз для захисту Чорноморського регіону.

«Можна брехати про нашу непатріотичну позицію, але вперше з 2014-го добровольці отримали статус учасників бойових дій. Іноземці, які захищали Україну, отримують громадянство. А Україна отримала статус партнера НАТО з розширеними можливостями», – наголосив Президент.

За словами Володимира Зеленського, Україна продовжує рухатися в євроатлантичному напрямку.

«Україна отримала статус партнера НАТО з розширеними можливостями. Ми перевели Генштаб Збройних Сил на типову структуру держав-членів НАТО.

Ми успішно провели спільні навчання «Репід Трайдент». Ми продовжуємо втілення стандартів НАТО та сумісність наших військ з військами Альянсу», – заявив Володимир Зеленський та зазначив, що найголовніше, що слід зробити для українських військових, це «забезпечення максимально гідних умов для них і їхніх сімей».