Ми на межі конституційного путчу.

Шановні українці! Завтра провладна фракція Зеленського слуг Москви спробує в Раді здійснити конституційний заколот. А саме скасувати деякі положення Мовного Закону, через що язику окупантів в медіа олігархів, які слугують стратегічним інтересам країни-агресора, на необмежені терміни буде надана перевага за рахунок української мови, яка має конституційний Статус.

Ми на межі конституційного путчу.

Мова разом з Гербом, Прапором, Кордонами – ознака державності України, що закріплено Конституцією. Скасувавши в завуальованій формі Мовний закон режим Зеленського становиться злочинним по відношенню до Конституції і, по суті, до кожного Українця.

Громадяни України не просто мають право, вони зобов’язані захищати Конституцію і Державу усіма доступними засобами. Народу, як носію влади, ніхто не може заборонити в праві на Повстання.

Не знаю, що збирається робити українська опозиція, чи існують Рух опору капітуляції та решта громадських організацій, чи мають вони дійсних членів, а не на папері. Але наступ на святу для українців Мову має бути припинений раз і назавжди. Опозиція має вирішити, яким чином боротись із внутрішнім ворогом – режимом Зеленського: безстроковими страйками, розставляти в столиці намети чи знов виходити на Майдан.

Читайте также:  По 5600 вместо 11 000 голосований будет всего около 120-ти.

Законопроект слуг — це гібридна агресія Москви проти України.
Якщо кремлівським слугам вдасться розтоптати Конституцію і Мовний закон, влада Зеленського стає в один рівень з країною-агресором і має сісти на лаву підсудних.