Міф: влада Президента.

Міф: воєнний стан посилює единоособну владу Президента.

Когда разрешат написать мемуары…

Интересное чтиво будет, кстати. И про ту ночь с воскресенья на понедельник, и про данные разведки (и не только нашей), и про планы плюгавого российского диктатора на прошедшую неделю.

И про людей, сломавших эти планы.

Віра людей в міфи незнищена і то добре, коли міфи корисні, або хоча б просто красиві. Коли міфи вже підривають основу державності внаслідок закладених у них інформаційних бомб, то невиліковність віри у фейки потрібно бороти. У будь-який спосіб.

Розвінчання міфів, випуск №1.

Міф: воєнний стан посилює единоособну владу Президента.

Правда: воєнний стан — це пряма конституційна відповідальність Президента, в рамках 106 статті Конституції України, це прямий обов’язок Президента — захистити країну.

[kkstarratings]

Юрий Бирюков

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]