Миколаївський міжнародний аеропорт

З 28 ГРУДНЯ МИКОЛАЇВЦІ ЗМОЖУТЬ ЛІТАТИ З МИКОЛАЄВА ДО ЄГИПТУ

Миколаївський міжнародний аеропорт 28 грудня відправить перший пасажирський рейс до Єгипту.

Про це заявив в.о. директора Миколаївського міжнародного аеропорту Федір Барна на Міжнародному економічному форумі-2018, який відбувся 15 листопада в Миколаєві.

Миколаївський міжнародний аеропорт з 14 листопада має право на обслуговування пасажирських рейсів. Підприємство отримало сертифікат на пасажирські перевезення, і крім того, встигло оформити зміну в основному сертифікаті аеропорту.

«Прийшов час літати», — проголосив Барна і заявив, що «з 28 грудня цього року ми оголошуємо про продаж квитків і польоти два раза на тиждень»
За словами представника авіакомпанії SkyUp Airlines, цей рейс буде в Шарм ель Шейх. Після чого планується два рейси на тиждень.

Петро Липовенко, президент Асоціації «Аеропорти України» висловив подяку обласній владі Миколаївщини, яка знайшла власні резерви і проявила волю, щоб відновити аеропорт. «Тим хто переживає, що Миколаїв відбере пасажирів у Херсона та Одеси. я скажу — вистачить усім », — впевнений Липовенко.

Також, він бачить перспективи у розвитку мультимодальних перевезень в Миколаєві, завдяки появі аеропорту.

За словами Федора Барни, зараз в Україні залишилося лише 3 області, які не мають власних аеропортів.

Миколаївський міжнародний аеропорт не працював багато років.

В 2017-18 роках аеропорт та злітна смуга були реконструйовані та розпочались підготовчі роботи по запуску регулярних рейсі.

[kkstarratings]

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]