Мінстратегпром підтримує ідею створення спеціалізованої виставки оборонної продукції в Україні — Олег Уруський

Мінстратегпром підтримує ідею створення спеціалізованої виставки оборонної продукції в Україні — Олег Уруський

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості підтримує ініціативу створення в Україні спеціалізованої виставки оборонної продукції й готове виступити від імені Кабміну ініціатором її створення.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, повідомляє Цензор.Нет.

— Ідею створення такої виставки я підтримую. Інше питання, яке ми обговорюватимемо, — де вона повинна функціонувати, на якому майданчику. Але те, що є така ініціатива і наших приватних компаній, і «Укроборонпрому», Мінстратегпром підтримує, готовий підставити своє плече й виступити від уряду ініціатором її створення, — сказав Олег Уруський під час публічного звіту, відповідаючи на запитання щодо ініціативи Ліги оборонних підприємств, «Укроборонпрому» та виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» про створення виставки UA Def.

Віцепрем’єр-міністр нагадав, що на сьогодні функціонують дві спеціалізовані виставки — «Авіасвіт-XXI» і «Зброя та безпека».

— Свого часу виставка «Зброя та безпека» була створена Міністерством внутрішніх справ під завдання розроблення спеціалізованої мисливської зброї, техніки й вона не повністю охоплює комплекс, який може демонструвати нашу державу в оборонно-промисловому напрямку, — пояснив Олег Уруський.

Читайте также:  Уряд затвердив Порядок проведення іспитів на рівень володіння державною мовою