Мністр-санітар Степанов знову збрехав:

Китайці не вимагали продавати вакцину через раїсобогатирьовскій «Лекхім».Журналісти сайту Chas News подзвонили виробникам Sinovac. Ті сказали, що працювати через «Лекхім» сказав уряд України.Ми не лохи і ми вам «нічєго нє должни» — це девіз не тільки ЗЕленського, а й всієї теперішньої корумпованої ЗЕвлади …

Мністр-санітар Степанов знову збрехав:

А ви лохи можете хіба собаками за газ платити…Компанія «Лекхім» уклала угоду з китайцями на постачання 5 млн. доз вакцини від коронавірусу в Україну, вартість вакцинації для одного українця складе орієнтовно 504 грн. Тестування в Україні по суті провалено. Цифри захворюваності занижені.

Як там ЗЕговорив «нада просто перестать стрелять» , тепер «нада» просто перестати тестуватися, «нада» просто перестати хворіти і «нада» просто не вакцинуватись… Брехун Степанов заявив що локдаун себе виправдав і вдалося збити хвилю захворювань.

Порівняємо сьогодні захворіло 5300 людей, а 8 січня було 5600, але сьогодні померло 163, а 8 січня померло 76 , ага хвилю збили…ЗЕмайстри спорту по боротьбі з COVID-19, шляк би вас трафив, блаЗЕні квартальні.

Читайте также:  27 февраля 2015 года в Москве был застрелен Борис Немцов.