Мобільний додаток для військовослужбовців «Джура» поповнився новими довідниками

Мобільний додаток для військовослужбовців «Джура» поповнився новими довідниками

Мобільний додаток для військових «Джура» випустив оновлення для IOS. Відтепер для користувачів стануть доступні довідники з тактичних жестів, медалей і нагород, а також знаків розрізнення. Крім того, розробники виправили помилки в довіднику з рапортами та розробили довідник структури ЗСУ.

Як раніше повідомляла АрміяInform, мобільна аплікація «Джура» містить довідники з військової топографії й умовно тактичних знаків НАТО. Так, довідник з топографії дозволяє легше зорієнтуватися на місцевості, навчитись вимірювати та орієнтуватись за топографічною картою. А довідник з умовними тактичними знаками НАТО APP-6 дає роз’яснення Наказу Генерального штабу ЗСУ № 274 від 02.07.2016. Метою цього документа є встановлення загальних стандартів умовних знаків для їхнього використання під час оформлення графічних оперативних (бойових) документів.

Понад те, за допомогою мобільного додатку для військовослужбовців можна стежити за новинами з надійних джерел. Інформаційним партнером «Джури» є АрміяInform, тож читати новини на військову тематику стало ще зручніше.

Нагадаємо, мобільний додаток «Джура» — це безпечна українська альтернатива російським шпигунським програмам. Його створив на волонтерських засадах Володимир Пасіка (волонтер з 2014-го) і Лук’ян Турецький (колишній військовий).

Читайте также:  У столичному парку «Перемога» з’явиться скульптура, присвячена загиблим учасникам АТО

Застосунок доступний для Android та IOS. Наразі його загальна аудиторія вже понад 50 000 активних користувачів. Це військовослужбовці, ветерани, волонтери, люди, небайдужі до війська.