На Херсонщині збудують плавучий причал для  ВМС ЗС України

На Херсонщині збудують плавучий причал для  ВМС ЗС України

Як повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, між Міністерство оборони України та Херсонським державним заводом «Палада» укладено державний контрактна будівництво та поставку плавучого причалу для потреб вітчизняного флоту.

Угода на суму 23,5 млн гривень укладена на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського.На Херсонщині збудують плавучий причал для  ВМС ЗС України

Як пояснив Юрій Гусєв, питання підписання державного контракту Президент порушив під час свого візиту на Херсонщину в серпні цього року. Відтоді представники обласної влади спільно із віцепрем’єр-міністром – міністром з питань стратегічних галузей економіки Олегом Уруським, керівництвом Міноборони, «Укроборонпрому» та заводу працювали над його вирішенням.

− Ця подія є надзвичайно важливою для заводу «Палада», який протягом багатьох років не отримував держзамовлень. І я щасливий, що ми отримали результат від цієї спільної роботи, виконавши доручення Президента та відкривши нові можливості для підприємства, − зазначив голова Херсонської ОДА.

На Херсонщині збудують плавучий причал для  ВМС ЗС України

Фото: пресслужба Херсонської обласної державної адміністрації