На Луганщині військові водолази провели інженерну розвідку понтонно-мостової переправи

На Луганщині військові водолази провели інженерну розвідку понтонно-мостової переправи

Військові водолази-розвідники провели на Луганщині інженерну розвідку понтонно-мостової переправи через річку Сіверський Донець.

– Це планові контрдиверсійні заходи з інженерної розвідки на наявність вибухонебезпечних предметів, які проводять відповідно до розпорядження командувача операції Об’єднаних сил, – зазначив офіцер оперативно-тактичного угруповання «Північ» з позивним «Шрек». – Цією понтонно-мостовою переправою щоденно користуються сотні мешканців навколишніх сіл. У магазини везуть продукти харчування, до людей прибувають карети швидкої медичної допомоги, офіцери цивільно-військового співробітництва – з допомогою, рятувальники – з пожежною технікою, рухаються військові авто, спецтехніка. Тому нам важливо розуміти і знати, що це інженерне військове з’єднання обох берегів річки є безпечним та функціонує надійно.

Усі військовослужбовці, які обстежували понтонно-мостову переправу, пройшли спеціальні курси підготовки на базах навчально-тренувальних центрів, мають відповідні допуски до виконання інженерних робіт під водою. Водолази занурювались упродовж двох годин, тактильно перевірили кожен сантиметр переправи, кожен квадратний метр річкового дня в районі мосту.

– Вибухівки, чи будь-яких вибухонебезпечних предметів не виявлено. Глибина, на якій ми працювали – 4-4,5 метри. Швидкість течії на цій ділянці річки 5-10 метрів на годину. Зі своїм завданням мої хлопці справились на «відмінно». Мостова переправа безпечна, – сказав заступник командира інженерно-саперної роти старший лейтенант Віктор Костенко після занурення.

Читайте также:  ПриватБанк планирует подать апелляцию на решение суда о лишении банка права собственности на одно из зданий главного офиса в Днепре