На МВС виявили порушень у сумі 26,5 млн грн.

Під час аудиту витрат з «коронавірусного фонду» на МВС виявили порушень у сумі 26,5 млн грн.

На МВС виявили порушень у сумі 26,5 млн грн.


Під час проведення перевірки витрат з «коронавірусного» фонду у 2020 році на потреби Міністерства внутрішніх справ Державна аудиторська служба виявила порушень та проблемних питань на суму 26.5 млн грн. З них 10.3 мільйони вважаються втратами.

Про це повідомляє StateWatch з посиланням на звіт Держаудитслужби.

У 2020 році органи МВС, Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби Держслужби з надзвичайних ситуацій отримали на доплати 4.7 млрд гривень.
З отриманих коштів відомство не витратило лише 6 млн гривень.

Під час перевірки було встановлено, серед іншого, що органами МВС та окремими закладами охорони здоров’я МВС здійснювались доплати до заробітних плат медичним та іншим працівникам за рахунок коштів COVID-фонду за відсутності в закладах охорони здоров’я МВС хворих з пневмоніями та осіб з підозрою або діагностованим COVID-19 та за відсутності підтвердження безпосередньої зайнятості працівників на роботах з ліквідації COVID-19.

StateWatch звернуло увагу, що у звітах Держаудитслужби «не проаналізована основна аномалія витрат з COVID-фонду, а саме: виплати на поліцію під час боротьби з пандемією за загальним об’ємом були не набагато менше ніж виплати медичному персоналу і часто платилися швидше та ефективніше, ніж медикам, які рятували пацієнтів».

Читайте также:  Разбор текста по олигархам ко второму чтению.