На саміті нічого значного не відбулося.

І все ж напишу більш розлого про саміт. Бо такої кількості хайпу, спекуляцій і відвертого страху я не бачила вже дуже давно. Купа начебто притомного люду бігала фейсбуком і лементувала, що США і Росія про щось страшне і опасне раптом візьмуть і домовляться за спиною у всього світу. Я на то все дивилась, спершу було смішно, а потім вже почало дратувати. А знаєте чому це дратувало?

Бо весь цей лемент був просто медом для лаптєй і їх пропаганди. Бо це саме там, в Мордорі, сплять і бачать в бояришнікових снах, як клята Омеричка йде на якісь поступки або домовляється з Мордором «ти мнє а я тєбє».Було таке? Та аж ніяк. Але я взагалі від цього саміту нічого проривного не очікувала, сприймаючи його виключно як окреслення якихось червоних ліній кожною із сторін. Ну і посцяти по периметру, а як жеж.

На саміті нічого значного не відбулося.

Абсолютно нічого нового там не відбулося, принаймні з того, що було винесено на поверхню. Байден ще раз підтвердив, що Америка виступає на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. По всіх інших питаннях переговорів — позиція США також відповідала тим тезам, які вже неодноразово озвучувались публічно.Головне зараз — як Росія діятиме далі. Байден чітко дав зрозуміти — у Росії є час в цьому році, щоб показати конструктив.

Читайте также:  АТО - курорт для мальчиков.

Якщо цього не буде, як можна зрозуміти зі слів президента США, для Росії буде ще більше неприємних наслідків. Ніхто не може знати, про які наслідки Байден говорив, але принаймні чіткі терміни окреслені, а далі вже хай сам відповідає за базар.Я більше хочу про балалайок поговорити, бо я слідкувала перед самітом за їхніми основними каналами пропаганди.

Так от, в Мордорі досить тривалий час формувалось очікування історичності моменту. Цим просто накачували інфопростір. Ну як жеж, цей злий американський дідуган взяв і обізвав Цахеса убівцем, а потім раптом запросив на саміт. Точно буде повзати принижено і цілувати пантофлю. Ну тобто вони дійсно чекали якихось проривних, великих і принципових домовленостей. А не отримали ні-фі-га.

Ну якщо не рахувати повернення послів в Москву та Вашингтон і погодження спільної заяви президентів щодо стратегічної стабільності та контролю над ядерним озброєнням. По решті питань максимум чого вдалося досягти — так це домовленостей провести консультації (там колись) і сформувати робочу групу.

Читайте также:  Манипуляция с Бюджетом 2022.

Тобто, фактично американська та російська сторони просто зафіксували позиції з усіх ключових питань на той момент, який є зараз. Президент Байден позначив при цьому, якими є інтереси Америки по кожному питанню, і якою буде відповідь Америки, якщо керівництво Росії буде діяти проти інтересів США.

Всьо. Думаю, що хуйло дещо фрустроване, бо зі щитом йому повернутись не вдалось, тонни пропаганди були вихлюпнуті дарма. Ну і плюс ще те, що хуйло змушене було чекати, хоча зазвичай завжди і всюди запізнюється, це його фішка, таким чином принижувати візаві. Хоча впевнена, що в Мордорі попри все намалювали охуєнну перемогу плюгавця, вони це вміють.

А ви припиняйте підспівувати ворожій пропаганді і нити «ой всьо пропало, дивіться Байден хуйлу щупальце потиснув, зрада!», десь я вже таке чула в минулому житті. Люди, у яких спалахує дупа від факту рукостискання лідерів двох держав, навіть коли один з лідерів це хуйло, мають досить дивне уявлення про дипломатію і про зустрічі на найвищому рівні.

Читайте также:  Урочисто відкриті прапори до Дня незалежності в регіонах.