На Сумщині слідчі оголосили про підозру голові дільничної виборчої комісії, яка підписала протоколи до їх заповнення

Як раніше повідомлялося, учора поліцейські Ямпільського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за фактом підписання виборчих протоколів про підрахунок голосів до завершення голосування на дільниці.

У ході перевірки вказаної інформації працівниками поліції встановлено, що 58-річна голова ДВК, до закінчення голосування, за відсутності розпочатого підсумкового засідання дільничної виборчої комісії, на якому здійснюється підрахунок голосів виборців, поставила свій підпис у бланках протоколів дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців.

За даними слідства, підозрювана підписала усі 4 протоколи у 38 екземплярах про результати виборів депутатів Ямпільської селищної ради, Шосткинської районної ради, Сумської обласної ради та Ямпільського селищного голови.

Сьогодні слідчими поліції під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури жінці оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 158-3 Кримінального кодексу України (підписання головою виборчої комісії протоколу про підсумки голосування в межах відповідного виборчого округу).

Відділ комунікації поліції Сумської області