На Сумщині створили унікальний туристичний об’єк.

Командний бункер Люфтваффе.

На Сумщині створили унікальний туристичний об’єкт «Щоб ніколи знову» — командний бункер Люфтваффе повітряних сил Третього Рейху.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив начальник відділу промоції та туризму Сумської ОДА Юрій Гладенко.

«Мова йде про фортифікаційну споруду, а саме — командний бункер Люфтваффе повітряних сил Третього Рейху, що існував з 1933 до 1945 року в нацистській Німеччині. Він був збудований у місті Конотоп в часи Другої світової війни німецькими військами для забезпечення захисту свого командування.

Наразі у світі існує лише два туристичні об’єкти такого типу:

«Бункер оборони Кенінгсберга під командуванням Ляша» та бункер в місті Конотоп. Екскурсії будуть організовані таким чином, щоб передати нащадкам пам’ять про те, яку неймовірну ціну українці сплатили за мир і свободу», — зазначив Гладенко.

За його словами, експозиція побудована за хронологічно-тематичним принципом і складається з 5 розділів. Її відвідувачі матимуть змогу ознайомитися як з довоєнною історією Конотопського аеродрому, так і власне з самим бункером.

Відкрили туристичний об’єкт, який створено на території відділу Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О. Лазаревського «Музей авіації», для широкого загалу вчора, 7 вересня.

[kkstarratings]