На ватних і зелених пабліках — свято.

Фейсбук заблокував 98 профилів, сторінок і груп прибічників партії «Європейська солідарність» і организації «Справа громад».

:point_right:🏻Просторікують про ботоферми, про сітки Порошенка і подібну муру. Зрозуміли? Ми — сітки. Ми — боти…

На ватних і зелених пабліках - свято.

Ні! Ми — живі люди зі своїми переконаннями. Я кілька разів писав про те що групи і профилі порохоботів — валять. Що нас давлять скаргами з приводу і без приводу. Давлять масою. Саме так завалили сторінку Марійки Мадзігон — роликів з нею повен ютуб. Завалили сторінки і профилі десятків щирих патріотів, учасників війни, волонтерів.

Я не маю ілюзій — нас будуть давити далі. Ми ж Офіс президента не цікавимо — він по кілька разів на день про це нагадує. А ще нас давить через свої сітки ОПЗЖ. Сторінка «А що там у ЄС» — ледве жевріє, якби показати всі скарги що на неї сиплються, вона нагадувала б Донецький аеропорт. І не вона одна. Проте.

Це все не боти — це живі люди. Їх не можна видалити просто знесенням сторінки — вони швидко все відновлять і знову зберуть свою аудиторію. Це ЗЕботів давити можна простим блокуванням, нас блокувати — як небо фарбувати. Нас палять — ми травою проростаємо. І далі пишемо й говоримо. Всім ворогам на зло.

Читайте также:  Хомчак звинуватив військовослужбовців в їхній загибелі.

Мені тільки одне цікаво. Я знаю скільки зусиль треба, аби завалити ФБ-сторінку — мою сторінку не завалила навіть вата. Хоча сильно старалася. Мені цікаво — як давно ЗЕботва почала співпрацювати з ватними сітками та ботофермами Кремля? Чи вони й не припиняли ніколи?