НАБУ вчора не просто прийняла на хабарі брата голови ОАСК судді Павла Вовка.

Бутусов повідомив, що НАБУ вчора не просто прийняла на хабарі брата голови ОАСК судді Павла Вовка — явно для нього. Воно ще й накрило таємно сховище коштів цієї веселої родини.

Вилучено 3,7 мільйони долларів, 840 тисяч євро, 20 тисяч фунтів стерлингів, 230 тисяч грн. і (не смійтеся) 100 шекелів. Ще знайдена колекція антикварного посуду та прикрас. Разом вилучено коштовностей на 5 мільйонів доларів США!

НАБУ вчора не просто прийняла на хабарі брата голови ОАСК судді Павла Вовка.

Знаєте в чому феєрія ситуації? Навіть якщо суддя Вовк відмажеться — гроші йому привітно посміхнуться. Йому доведеться тепер довести, що все це майно — його. Як мінімум — доведеться поділитися. Гарно поділитится. Це грандіозне попадалово.

Віщую. Зараз медіа-істерика в ЗМІ проти Ситника і Углави сягне рівня катарсису, а ганпрокурор Венедиктова на службі житиме. Істерику в ОПУ важко навіть уявити.

І вишенька. Брат судді Вовка Юрій Зонтов виявився водночас приватним адвокатом і заступником керівника Служби зовнішьної розвідки України. Давайте я не буду розповідати про реакцію на цю новину Бігусів, Гнапів, Найємів та інших «кейс-семочків».

Читайте также:  Що не так з візитом Зеленського до Катару?