Нагородження видатних діячів України коштувало 6.7 млн грн з держбюджету.

Як повідомляють «Наші гроші» державне підприємство «Центр захисту інформаційного простору України» 12 серпня по переговорній процедурі уклало угоду вартістю 6,70 млн грн на розроблення та реалізацію креативної комунікаційної кампанії та концепції «Урочистого заходу з нагородження видатних діячів України «Національна легенда».

Згідно кошторису гроші були витрачені:

  • на створення міні-фільмів — 1,69 млн грн
  • відеодекорації — 0,80 млн грн
  • інсталяції — 0,44 млн грн
  • технічне забезпечення трибютів — 1,44 млн грн
  • забезпечення нагородами — 1,67 млн грн

Відзнака «Національна легенда України» виготовляється із золота та має вигляд стилізованої квітки, пелюстки якої покриті синьою та жовтою емаллю. У центрі нагороди міститься рельєфне зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого.

Нагородження видатних діячів України коштувало 6.7 млн грн з держбюджету.

У кошторисі немає даних кому і по якій ціні замовлені відзнаки.

Також у відкритих джерелах не було попереднього переліку осіб, яким планувалось вручити відзнаку. Вже відомо,що нагороду «Національна легенда України» отримали 7 видатних українців. Можна порахувати, що відзнака коштувала близько 239 тис. грн.

Режисер заходу отримає 99,9 тис грн, музикальний продюсер – 66,6 тис грн. Розробка сценарію урочистості обійшлась у 83 тис грн

Читайте также:  У Фонді соціального страхування України потреба у видатках вже перевищує доходи.

Підрядником обрано ПП «Івент агенція «ЛМ продакшн», це перший державний підряд фірми.

Власники цієї фірми мають ще одну компанію, ПП «ПКС», що також отримала підряд вартістю 19,50 млн грн на «Урочистий концерт у м. Києві з нагоди 30-ї річниці незалежності України.