Найбільше довіри серед українців мають ПЦУ та УГКЦ.

Все більшу довіру у суспільства набирають українські церкви та все меншу довіру та негативне становлення до себе отримує чекістська неканонічна церква московського патріархату.

КМІС провів опитування з 24 до 30 червня 2020 року щодо ставлення українців до основних Церков України, інформує RISU.

Найбільше довіри серед українців мають ПЦУ та УГКЦ.

Серед усіх опитаних респондентів позитивно до Православної Церкви України ставляться 42,4%, негативно – 10,3%, нейтрально – 37,2% (баланс позитивних-негативних оцінок становить +32,1%).

Далі за цим показником іде Українська Греко-Католицька Церква – 35,3% позитивно ставляться проти 6%, які ставляться негативно (при 46,1% тих, хто має нейтральне ставлення) (баланс +29,3%).

До Української Православної Церкви московського патріархату (РПЦвУ) позитивно ставляться 23% респондентів, негативно – 31,6% (при 36,8% тих, хто нейтрально ставиться) (баланс – 29,3%).

КМІС проводив опитування методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assistedtelephoneinterviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України.

До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України — АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 2000 інтерв’ю.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%, 2,1% — для показників, близьких до 25%, 1,5% — для показників, близьких до 10%, 1,1% — для показників, близьких до 5%, 0,5% — для показників, близьких до 1%.

[kkstarratings]

Читайте также:  1+1 хоче закрити український YouTube-канал GeekJournal.[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]