Наповнити бюджету за рахунок податків.

Бажання уряду України наповнити бюджет за рахунок підвищення податків викликає питання, — Neweurope.

Видання Neweurope у своєму матеріалі повідомляє, що у травні українська влада вирішила підвищити податки та збори для великого та середнього бізнесу.

Наповнити бюджету за рахунок податків.

У той час, як європейські країни розвивають свою економіку після коронавірусу за рахунок масштабних інфраструктурних проєктів та допомоги місцевому бізнесу, влада України вирішила скористатись високим попитом на свій експорт на світових ринках та підвищити податки для вітчизняних виробників.
:memo:Нещодавно представник Італії з Комітету по розвитку Європейського парламенту та Підкомітету з податкових питань Gianna Gancia (Джанні Гансія) надіслала лист керівнику українського уряду, в якому підкреслила: «В цілому, гідно жалю, що уряд намагається збільшити доходи за рахунок збільшення податків під час виходу з кризи з коронавірусом.»

Вона також вказала на те, що «на відміну від урядів США, Великобританії та країн-членів ЄС, Україна не виділила на підтримку бізнесу мільярди доларів, не відшкодувала зарплату людей, що знаходились на карантині, не надала допомоги безробітним та студентам… Відповідно, великі податкові реформи викликають питання стосовно їх впровадження. Це демонструє підхід, який не передбачає підтримки приватного бізнесу та не діє у дусі підприємництва та соціальної справедливості».

Відзначено, що перспектива вступу до ЄС та/або НАТО – це довгострокова ціль, яка може зайняти роки, тому потрібно, щоб українська влада була зосереджена на підтримці великого, середнього та малого підприємництва.

Але влада стратегічно мислити на роки не вміє, тому й намагається «якось пропетляти». А що буде після — це вже нікого не цікавить.