Нащо стільки грошей брату судді ОАСК Вовка.

Сьогодні вся стрічка забита фотками із затримання брата судді ОАСК Вовка, якого взяли за сраку на хабарі. Я від фото прєісполнілась, звісно. Як завжди в таких ситуаціях тільки одне питання: от чого вони всі настільки наглі ? Ну ви ж знаєте, хто ви, де ви, чи ви думаєте, що безсмертні? Оті гори бабла розкидані, нашо стільки налу тримати, куди ти це попхаєш, гспді?!

Нащо стільки грошей брату судді ОАСК Вовка.

Хоча зрозуміло звісно нашо, бо хто ж буде світити на рахунках ліве баблішко, треба ж буде пояснювати його походження, а з цим сутужно, тому краще на городі закопати, а 100 шекелів бабі в ліфчик.

Ті сто шекелів мене дуже зворушили, вся мережа вже наввипередки змагається у версіях, навіщо шекелі, і чому так мало, якісь вони смішні і згорьовані серед тих мільйонів. Одні кажуть, що то на таксі з Бен-Гуріону, якщо раптом довелось би тікати до Ізраілю (але все одно не вистачить), другі ржуть, що то баба Бєня платив по шекелю. Думаю, що шлімазл просто тільки почав колекціонувати нову прикольну валюту.

Читайте также:  Невтішні антирекорди України на Всесвітній день здоров'я:

Як би там не було, двох дятлів затримали просто на місці хабаря (100 тисяч доларів США), НАБУ стверджує, що ці гроші в подальшому мали піти суддям ОАСК за чергове рєшалово.

Ну тепер залишається сподіватись, що НАБУ доведе справу до кінця, що є належна доказова база, що все не розвалиться в суді, і ця історія закінчиться судовим вироком. Реальним, а не загорнутись в картату ковдру, навалити в памперс і втекти, поки всі в ахуї.Бо картинки з грошима, звісно, ефектні, тільки треба щоб в результаті хтось сів, а не каквсігда.