Не було керівництва ні Офісу президента, ні Міністерства закордонних справ.

Ангелу Меркель в аеропорту «Бориспіль» зустрічали скромною компанією – не було керівництва ні Офісу президента, ні Міністерства закордонних справ. Віталія Кличка на зустріч не пропустили, попри його бажання.

Про «тверезу» зустріч Меркель написав у Twitter німецький журналіст Йорг Бланк. Він перебував на місці події:

«Тверезий прийом канцлера в Києві. Віталія Кличка також не було, як планувалося. Нещодавно Зеленський звинуватив Меркель у неефективній політиці щодо Росії. Він робить ставку на «Зелених» у наступному федеральному уряді?» – написав журналіст

Головною «масовкою» біля літака були охоронці. Саме вони не пропустили мера Кличка, хоча він хотів потрапити до літака. Очільник міста наголошував на тому, що повинен зустріти гостю відповідно до протоколу. Проте його прізвища не виявилося у списку.

Результати зустрічі з Зеленським? Їх досить мало. Загальні слова про те, що:

Німеччина планує транспортувати російський газ через Україну після 2024 року (наразі ніяких контрактів та письмових зобов`язань немає).

Кримська платформа дуже важлива, але проводьте її без мене.

Читайте также:  Избирательное назначение олигархов.

З єдино важливого те, що канцлерка назвала Росію учасницею конфлікту на Донбасі та, за її словами, Україна вчинила правильно, відмовляючись вести прямі переговори із сепаратистами. Але то знов тільки слова.

Зеленський зі свого боку висловив надію, що Німеччина постачатиме Україні зброю (це після того, як Берлін 100 раз вже заявив, що постачань зброї в Україну не буде).

Ну, й, нарешті, у якості солодкої цукерки, Німеччина, нібито, призначить в Україні спеціального представника, який займатиметься питанням транзиту газу. Дуже важлива посада після того, як СП-2 майже добудований, а фрау залишилось перебувати на своїй посаді менше місяця. Сарказм.

Не було керівництва ні Офісу президента, ні Міністерства закордонних справ.

Маємо те, що маємо, друзі.