Не дозволю скоротити фінансування армії у 2021 році – Президент

Не дозволю скоротити фінансування армії у 2021 році – Президент

Президент України Володимир Зеленський, під час послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України  сьогодні, 20 жовтня, заявив, що не дозволить зменшити бюджет армії на 2021 рік – як мінімум він залишиться на рівні цього року.

«Настання миру в Україні не означає, що ми перестанемо дбати про армію. Навпаки, лише сучасне та боєздатне військо буде гарантом подальшого миру та запорукою безпеки України. У 2020 році бюджет на армію став найбільшим в історії України. В часи коронакризи він не зменшився ні на гривню. І не розганяйте, будь ласка, «зраду», що у 2021 році ми скоротимо кошти на військо. Я не дозволю цього зробити. Як мінімум, вони будуть на рівні цього року. Тобто понад 117 мільярдів гривень. Тобто на 15 мільярдів більше, ніж в епоху білбордів про армію», – наголосив Президент.

Він зауважив, що у 2020 році бюджет на армію став найбільшим в історії України. В часи коронакризи він не зменшився ні на гривню.

Читайте также:  Заместитель министра реинтеграции Голованчук: Компенсации за разрушенное жилье - это цивилизованный подход для стран с вооруженными конфликтами

Глава держави нагадав, що Конгрес США затвердив військову допомогу Україні на суму 250 мільйонів доларів.

«У Великій Британії ми підписали угоду на 1 мільярд 250 мільйонів фунтів стерлінгів для зміцнення Військово-морського флоту України. Ми отримали та очікуємо на додаткові швидкісні катери класу «Айленд». Спільно з Туреччиною ми будемо виробляти корвети, двигуни та військові дрони, розвивати системи ППО», – запевнив Володимир Зеленський.