Не забезпечили вакцинами навіть пріоритетну групу.

Дикі танці блаЗЕнів на бєнєканалі Г+Г і шоу «Нові Санжари» №2. ЗЕпаяци не забезпечили вакцинами навіть найприоритетнишу групу, — працівників ковід-відділень , швидкої, та військових в зоні ООС. Але ці блаЗЕні БЕЗ черги щеплять кого попало і якихось звьозд!А чому вони не роздягаються до пояса? Показав преЗЕдент напівголим треба отримувати вакцину — так вперед з криком : Зробимо їх разом!

БлаЗЕнь преЗЕдент тепер перетворився у паяца лікаря. ЗЕленський, Шмигаль і Степанов зірвали вакцинацію, просто забивши болт на раннє бронювання вакцини, як це зробили всі країни Європи, це вони винні, що в Україні всього 500.000 доз, «засекреченої вакцини » на вакцинацію 250 тисяч людей, коли навіть перша черга по плану самого МОЗ — 367.000!

Не забезпечили вакцинами навіть пріоритетну групу.

БлаЗЕні, які на початку епідемії вивозили маски закордон, не захистили навіть лікарів і спричинивши розвиток епідемії , які оголосили себе «чемпіонами світу», але не забезпечили лікарні навіть елементарним киснем продовжують 95 квартал. Витягують артистів , після самого найвеличнішого піськограя, блогірів за рублі, влаштовуючи за їх участі ЗЕшоу з вакцинування.

Читайте также:  Верховный суд принял к рассмотрению жалобы судей КСУ Тупицкого и Касминина.

Ще б немиту монтяншу витягнули. Вова хто дав дозвіл на позачергове щеплення в телевізорі? У кого відібрали ці дози? Співуни ротом входять до категорії першочергового вакцинування?????

Хто обрав 3Еленського преЗЕдентом, під вигуки «3робимо це разом!» намазуйте ЗЕвакцинацію на хліб.