Нераціонально продовжувати агресію.

Ага «Будєм всех бомбіть»! ЗЕленський заявить Путіну, що -«нераціонально продовжувати збройну агресію проти України.

Це дуже серйозний крок, адже дозволяє вирішити якщо не стратегічні питання протистояння, то хоча б приватні,»заявив Арестович, — ось і весь секрет бажання ЗЕ, зустрічі з кремлівським вбивцею, врятувати свої, нажиті в параші активи, а не вирішувати стратегічні питання України.»

Нераціонально продовжувати агресію.

Президент Зеленський вважає, що, з точки зору російського керівництва, нераціонально продовжувати збройну агресію проти України, бо це — мільярди доларів, які витрачає Росія.»

«Вибір президента Зеленського однозначний: ми йдемо політико-дипломатичним шляхом, для цього ініційовано зустріч лідерів Росії та України.»

Думаю не раціонально пускати піськограя — КВНщика на перемовини до старого КДБшника…Регочу, як уявляю цей 95 квартал.- Дядя Вова, а ви знаєте, що продовжувати агресію проти України дорого?- Ви розумієте, що Україна рухається політико-дипломатичним шляхом? і заплаче…. БлаЗЕнь.Напевне, вдвох з Єрмаком писали, сміялись із себе, із тих хто читати буде !

А у тім що «частные вопросы» цей запроданець «порішає» сумніватись не доводиться, -нерухомість у Криму, комуналка окупанту,»Ліга сміху» у Росії, роялті від окупанта,-він же не «лох»!Не раціонально, що і досі ЗЕленський є преЗЕдентом, закликати до раціоналізму божевільного? Ну, хіба що може , також божевільний…, або хто грає цю роль.Так для квартальщика ЗЕлєнского справді не раціонально, бо у нього є проблеми з бізнесом за порєбриком. Немає можливості продавати продукт 95 Кварталу без шуму в Україні. А для Путіна навпаки — все раціонально. Путіну до дупи ваше дЄрмако-шефірське «не вигідно», його мета — відбудова Імперії!!!Насправді , ми навіть не усвідомлюємо в якій жахливій ситуації знаходиться Україна.По суті міжнародний кримінальник Коломойський взяв в заручники 40-ка мільйонну країну за допомогою ТБ-каналу( Г+Г) і блаЗЕя. Все раціонально.

Читайте также:  Шапитолий времен Зеленского.

За Крим два роки повна тиша, в Україну повернулися янукоригівські, та спокійно поширюють рос. пропаганду, українські війська відведені де вони заважали роснайманцям, Україна втрачає економіку, та знов стає залежною від раші, членство в ЄС, НАТО все більш віддаляється, і все це завдяки ЗЕкаМанді. І як це називається»рухатись неефективним політико-дипломатичним шляхом»?От тільки у відкриту вбивцею Путіна називають Байден, Порошенко, але не ЗЕленський .

«Зеленський скаже Путіну, шо тому не вигідно воювати …» сміятися, плакати?Грізно так заявить, так? Це не раціАнально …А пальчиком грінпоц йому, бува, не помахає? Помахає? І ніжкою топне? Чи просто пукне, тихо, тихо так пукне, що б самому не посивіти від жаху за скоєне, так грізно-грізно …Шах і мат вам порохоботи!А старий КГБіст обкакається і негайно поверне Крим, забереться з України, виплатить контрибуцію, як обіцяв ЗЕ перед виборами, а далі мир, жуйка, фройндшафт і бхай-бхай… ЗЕленський вважає, що це — » нераціональна поведінка, яку потрібно усвідомити і виправити «.

Читайте также:  Для слуг начался период баблокоса.

Це план B, C, чи ще А? Х@йло як дізнається про «нераціонально» відразу капітулює? Янелох так і не зрозумів, що зустрічатися потрібно коли у тебе є козирі. Хоча б в рукаві. А після заглядання Вави в чесні блакитні очі Хуйла воно дуже ржачно.Сказати ПТН ПНХ можна і по телефону, або відосік запілять.

А по факту, два роки не виконується оборонне замовлення, зарплата у ЗСУ не росте два роки, а росте заборгованість по зарплаті, деморалізують армію здачею позицій і преміями за «не стріляємо», заборона розвідки і контрснайперских груп, — десятки тисяч військових з досвідом звільнилася за два роки, харчування у ЗСУ знову стало совковим, ніяких нових озброєнь не розроблено, а ті, що готові, не фінансовані і не поставлені на озброєння, говнокомандующій істерично боїться військових і волонтерів, в держдепі США Зелених називають «брехливими нікчемами» — ось так виглядає ЗЕпосилення обороноздатності України!

Люди з хорошою пам’яттю пам’ятають інтерв’ю ЗЕнайвеличнішого, де він розповідає про виступ в сауні для Януковича і Путіна… Щирим Зеленський був, коли з кремлівських підмостків Юрмали називав Україну повією, яка приймає з усіх сторін … і тільки повний тупак може повірити «патріотичним» гаслам прокремлівського поцрєота в косоворотці заглядаючого в очі Путіна.

Читайте также:  Робот с ИИ расстрелял Мохсена Фахризаде в Иране из пулемета.