Нова форма збірної України по футболу!

Написи «Слава Україні!» та «Героям слава!» на формі збірної України по футболу! червня стартує чемпіонат Європи з футболу. На ньому виступить і збірна України. До цього турніру наша збірна представила новий дизайн форми.Головними новим елементами форми став напис «Слава Україні!», а на звороті – «Героям слава!».

Нова форма збірної України по футболу!
Нова форма збірної України по футболу!

А у 2018 році коли захисник футбольної збірної Хорватії Домагой Віда разом з членом делегації збірної Хорватії Огнєном Вукоєвичем, 7 липня, вигукнув «Слава Україні» у відеозверненні після перемоги над збірною Росії у чвертьфіналі Чемпіонаті світу, який проходив в Росії , це сприйняли як політичне послання. ФІФА винесла попередження Домагою Віду «за неспортивну поведінку». А Вукоєвича відрахували з команди і оштрафували на 15 тисяч франків.

У відповідь на покарання хорватських футболістів українці активно постять гасла «Слава Україні!» на сторінці ФІФА у Facebook і обвалюють її рейтинг( мав приємність долучитись).Коли українські спортивні журналісти запитали у своїх хорватських колег, що ті знають про ситуацію із Вукоєвичем та Відою, то один із них відповів, що так і не розуміє: «Слава Україні!» – це хороші чи погані слова. І в Україні гасло «Слава Україні!» набуло популярності лише під час Євромайдану у 2013 та російсько-української війни з 2014 років.

Читайте также:  Повторний розгляд «Закону про олігархів» №5599.

Президент України Петро Порошенко доручив розробити законопроект, який передбачатиме заміну військового вітання в Збройних силах України замість совкових «Здрастуйте, товариші!» та «Бажаємо здоров’я!» на «Слава Україні!» та «Героям слава!». 24 серпня 2018 року привітання вперше пролунало як частина церемонії параду на честь 27-річчя незалежності України та 100-річчя відродження української державності. 4 жовтня 2018 року Верховна Рада законодавчо запровадила вітання «Слава Україні! — Героям слава!» у ЗСУ та Національній поліції.

Червень 2021року футбольна форма збірної України.Збірна України на Євро-2020 стартує 13 червня матчем проти Нідерландів в Амстердамі. Після цього будуть два матчі в Бухаресті – 17 червня проти Північної Македонії, а 21 червня – проти Австрії.Фінал чемпіонату Європи з футболу запланований на 11 липня в Лондоні.Армія! Мова! Віра!