Нові податки за городи українців.

Українців, у яких є городи, блаЗЕні змусять платити податки. Зараз за законом можна володіти ділянкою до 2 га, вирощувати продукцію, продавати її і не платити податків. Новим же законопроектом від ЗЕ , площа неоподатковуваного ділянки хочуть обмежити до 50 соток, а платити податок будуть всі , в незалежності від того, чи продають вони продукцію, чи ростять для особистих потреб.

Нові податки за городи українців.

Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав законопроект №5600 , який повинен внести зміни до Податкового кодексу. Зокрема, народні обранці збираються зменшити розмір ділянок для ведення особистого господарства .Згідно зі змінами, які пропонує закон №5600, встановлюється мінімальне податкове зобов’язання для власників ділянок понад 50 соток, які ведуть на них особисте господарство . За кожен гектар понад цю норму громадянам хочуть встановити податок — 5% від його оціночної вартості, в середньому цей податок буде в районі 1500 грн з гектара .

Мінсоцполітики перенесло обіцяне на 1 липня підвищення пенсій на 400 грн для пенсіонерів старше 75 років, на 1 жовтня, через брак коштів у держбюджеті. Тіньова економіка в Україні зросла до 30% ВВП , у порівнянні з 27% ВВП в 2019 році.- Мінекономіки.

Читайте также:  Зеленский - Карлик -Гулливер.

ЗЕленський підписав закон, яким виводить 100 млрд грн ( це 10% бюджету!) в обхід тендерів робіт з будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва, а також робіт і послуг на 5,4 млрд грн для підготовки і проведення заходів щодо відзначення 30-ї річниці Незалежності України.ЗЕленський підписав закон про «Податок на Google» ЗЕленський за період свого преЗЕдентства вже порушив Конституцію України 38 разів, а обіцянки не міряно…Це святкова уринотерапія в офтальмології від найвеличнішого піськограя для зроблених разом.